| Gewicht | 15KG |
|---|---|
| Afmetingen | 320×120×430mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Jamming Range | 20-120 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Gewicht | 15KG |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Afmetingen | 320×120×430mm (lengte × breedte × hoogte) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 20-120 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Gewicht en afmetingen | 10 kg, 45 x 30 x 15 cm (verpakking: 55 x 34 x 21,5 cm) |
|---|---|
| Stortingsbron | Frequentie-scantechnologie |
| Jamming Range | 20-100 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Trui | 7D-FB superflexibele coaxkabel |
| Stroomverbruik | 250Watt |
| Gewicht | 25 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 510 × 430 × 350 mm |
| Vochtigheidsbereik | 30% - 95% |
| Totaal uitgangsvermogen | 300 Watt |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Gewicht | 35KG |
|---|---|
| Afmetingen | 580 × 280 × 410 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Externe batterij (optioneel) | 24V DC |
| Jamming Range | 50-500 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Het Aantal van de stoorzendermodule | 6 |
| Stroomverbruik | 1800Watt |
| Voeding | AC220V, DC 28V |
| Voeding | AC220V |
|---|---|
| Stroomverbruik | 180W |
| Afmetingen | 300×200×150mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Uitgangsvermogen | 1135 Watt |
|---|---|
| Voeding | Wisselstroom 110-240 V, 24 V gelijkstroom |
| Modules per eenheid | 15 |
| Bedrijfsuren | Onbeperkt |
| Bescherming eindversterker | Volledige VSWR-Beschermer |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
|---|---|
| Afmetingen | 580×280×410mm |
| Gewicht | 45 kg |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Jamming Range | 50-300 m (afhankelijk van signaaldichtheid) |
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Maat | 118 mm × 91 mm × 18 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -10°c~55°c |
| Vochtigheid | < 90=""> |
| Frequentiestabiliteit | ≤ 0,01 ppm |