| Nazwa | Przenośny bloker antydronowy |
|---|---|
| Kolor urządzenia | Zielony |
| Temperatura pracy | -20 ℃ do 65 ℃ |
| Prąd roboczy | 4-5a |
| Pojemność baterii | 32000 mAh |
| Aplikacja | Lotnisko, testowanie laboratoryjne/Jammer sygnałowy, Jammer, konferencja, dron kontrolny GPS/GALILEO |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 50 W na pasmo, 50 W-100 W (47-50 dBm), 100 W (50 dBm), 100 W, 50 W (47 dBm) |
| Woltaż | 27/28 V prądu stałego, 220 V, 28 V |
| Rozmiar | Średni rozmiar, 320 * 200 * 460 mm, 76 * 20 * 26 cm, 37,5 * 29 * 10 cm |
| Odległość sterowania | 1000 metrów,>500m |
| Rozmiar | 820×300×80mm |
|---|---|
| Waga | 6.45kg |
| Efektywny zakres | 2000-2500 metrów (w zależności od rzeczywistego środowiska) |
| Aplikacja | Lotnisko, testowanie laboratoryjne/Jammer sygnałowy, Jammer, konferencja, dron kontrolny GPS/GALILEO |
| Gwarancja | 1 rok |
| kanały wyjściowe | 4 wyjścia |
|---|---|
| Częstotliwość bloku | 900-5850 MHz |
| Zakres zagłuszania | 800m-1,2km |
| Zasilanie | DC28V |
| Wzmocnienie anteny | 10 dBi |
| Ciągłe działanie | 20-30 minut |
|---|---|
| Czas pracy baterii | 1 do 2 godzin |
| Czas ładowania baterii | 4 godziny |
| Efektywny zakres | 1000-2000 metrów (w zależności od warunków środowiskowych) |
| Wymiary | 870×120×120 mm (w najszerszym miejscu 210 mm) |
| żywotność baterii | 45-70 minut |
|---|---|
| Zużycie energii | 55 W. |
| Waga | 2 KG (urządzenie), 3,6 KG (w opakowaniu) |
| Wymiary | 277×80×51mm |
| Temperatura pracy | -20 ℃ do +55 ℃ |
| Promień zakleszczenia | 400-1000 metrów |
|---|---|
| Zasilanie | AC110 lub 220-240V / DC 27V |
| Wymiary | 560 × 235 × 95 mm |
| Waga | 11 kg |
| Całkowita moc wyjściowa | 150 W |
| Zasilanie | AC 220 V-DC 24 V |
|---|---|
| Czas pracy na baterii | 30 minut |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Zużycie energii | 240 W |
| Antenna panelowa | Zysk 10dBi |
| Zasilanie | AC110-240V, DC 24V |
|---|---|
| Całkowita moc RF | 130 W. |
| Waga | 70,6 kg |
| Temperatura pracy | -25°C do +65°C |
| Wymiary | 360×250×170 mm |
| Całkowita moc wyjściowa | 160 W |
|---|---|
| Wejście zasilania | AC220V/DC24V |
| Zużycie energii | 280 W. |
| Antena | Antena kierunkowa panelowa 8dBi |
| Gwarancja | 1 rok |