| Nazwa | urządzenia do zagłuszania telefonów komórkowych |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 16 watów |
| Zasilanie | AC110-240V, DC 12V |
| Waga | 3 KG |
| Rozmiar | 470*360*8,5mm |
| Nazwa | przenośne urządzenie zagłuszające |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Wilgotność | 30%-95% |
| Wymiary | 220*115*110mm (dł.*szer.*wys.) |
| Waga | 8kg |
| Całkowita moc wyjściowa | 80W |
|---|---|
| Wymiary | 45×30×25cm |
| Wilgotność | 30%-95% |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Zakres zagłuszania | 20-100 metrów (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Zasilanie | AC110-240V, DC 19V |
|---|---|
| Waga | 3 KG |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Wilgotność | 5% - 95% |
| Zużycie energii | 60 watów |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
|---|---|
| Wymiary pakowania | 70x210x240mm |
| Efektywny zakres | 10-30 metrów (w zależności od siły sygnału) |
| Czas pracy | 1,5 godziny |
| Waga | 950g |
| Zasilanie | AC220V lub DC48V |
|---|---|
| Waga | 40 kg |
| Wymiary | 592 × 395 × 265 mm |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Zakres zagłuszania | 50-300 metrów (w zależności od gęstości sygnału lokalnej sieci komórkowej) |
| Nazwa | bloker odbioru telefonu komórkowego |
|---|---|
| Zakres temperatur | -20 do +55 stopni Celsjusza |
| Zakres wilgotności | 30%-95% |
| Wymiary | 390×300×120mm |
| Waga brutto | 3,75 kg |
| Nazwa | Więzienne zagłuszacze telefonów komórkowych |
|---|---|
| Wymiary | 720 × 490 × 240 mm (dł. × szer. × wys.) |
| Waga | 65 KG |
| Zużycie energii | 1000 watów |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Nazwa | Więzienne zagłuszacze telefonów komórkowych |
|---|---|
| Wilgotność | 30%-95% |
| Temperatura pracy | -20ºC do +55ºC |
| Typ anteny | Anteny kierunkowe o dużym wzmocnieniu |
| Zakres zagłuszania | 20-100 m (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Nazwa | Zakłócacz GPS w telefonie komórkowym |
|---|---|
| Bateria | 7,4 V/8000 mAh Ni-Mh |
| Czas pracy | ponad 3 godziny |
| Waga | 1kg |
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |