| Nazwa | Zakłócacz GPS w telefonie komórkowym |
|---|---|
| Waga | 1,8 kg |
| Wymiary | 200 x 135 x 50 mm (tylko jednostka główna, bez anten) |
| Gwarancja | 1 rok |
| Czas pracy | 50 minut |
| Nazwa | przenośny zakłócacz sygnału |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Wymiar | 200 x 135 x 50 mm (tylko jednostka główna, bez anten) |
| Waga | 1,8 kg |
| Zasilanie | Ładowarka samochodowa AC100-240V lub 12V |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy 50-60 Hz (AC110/240 V-DC27 V) |
|---|---|
| Wymiary | 335 × 238 × 60 mm |
| Temperatura pracy | -20°C do +60°C |
| Całkowita moc | 70 W |
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |
| Rozmiar opakowania | 250×240×100 mm |
|---|---|
| Zasilanie | Adapter 50-60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
| Waga netto | 1kg |
| Wbudowana bateria | 7.4V/8000mAh |
| Ciągłe działanie | ponad 3 godziny |
| Rozmiar | 14,5 * 9,5 cm, 20 * 10 cm lub niestandardowe, 21,5 * 20 cm, 16 * 11 cm, dostosowane |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 1 rok, 12 miesięcy, 6 miesięcy, 2 lata |
| Waga | 1-2 KG, 40 g, 60 g, 28 g |
| Używać | Telefon komórkowy, karta kredytowa, samochód/samochód/pojazd/motocykl/rower elektryczny/skuter |
| Nazwa | Zakłócacz GPS w samochodzie |
|---|---|
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Wymiary | 4,4 cm × 9,5 cm × 2 cm |
| Waga | 250G |
| Efektywny zakres | 1-20 metrów (w zależności od siły sygnału) |
| Czas pracy | 3,0 godziny |
|---|---|
| Waga | 1,8 kg |
| Wymiary | 200 x 135 x 50 mm (tylko jednostka główna, bez anten) |
| Zasilanie | Ładowarka samochodowa AC100-240V lub 12V |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zasilanie | Adapter 50-60 Hz AC |
|---|---|
| Całkowita moc | 5,6 w |
| Promień ekranujący | 2-20 metrów przy -75dBm |
| Wbudowana bateria | 7,4 V/4700 mAh |
| Ciągłe działanie | 1,5 godziny |
| Waga | 1KG brutto |
|---|---|
| Temperatura pracy | -10 do +55°C |
| Zakres zagłuszania | Promień 1-20 m (w zależności od lokalnego natężenia sygnału) |
| Ładowanie | 4 godziny pełnego ładowania, 1-2 godziny czasu pracy |
| Wymiary | 132x80x40mm (bez anten) |
| Wymiary | 90×50×15 mm (dł.×szer.×wys.) |
|---|---|
| Waga netto | 0,32 kg |
| Całkowita moc | 0,5 W. |
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |
| Promień ekranujący | 5-10 metrów (w zależności od siły sygnału) |