| Nazwa | Blokery sygnału GPS |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Wilgotność | 30%-95% |
| Waga | 15 kg |
| Zakres zagłuszania | 20-120 metrów (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Moduły na jednostkę | 15 |
|---|---|
| Zasilanie | AC110-240V, DC 28V |
| Waga | 75 kg |
| Wymiary anteny zewnętrznej | 640×540×550 mm (dł.×wys.×szer.) |
| Zakres wilgotności | 5%-95% |
| Zasilanie | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 1015 W |
| Waga | 65 KG |
| Wilgotność | 5%-95% |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Nazwa | Zakłócacz bomb w konwoju |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 1300 watów |
| Źródło sygnału | DDS |
| Zasilanie | AC110-240V, 24V lub 48V DC |
| Moduły na jednostkę | 13 |
| Waga | 15 kg |
|---|---|
| Rozmiar (dł. × szer. × wys.) | 320×120×430 mm |
| Wilgotność | 30%-95% |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Zakres zagłuszania | 20-120 metrów (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
|---|---|
| Zakres wilgotności | 30%-95% |
| Wymiary | 592×395×265 mm |
| Zakres zagłuszania | 50-300 m (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Moduły zakłócające | 5 |
| Zasilanie | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Promień zakleszczenia | 50-800M (w zależności od siły sygnału otoczenia) |
| Waga | 65 KG |
| Rozmiar anten panelu zewnętrznego | 640*540*550mm (dł.*wys.*szer.) |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Zasilanie | AC110-240V |
|---|---|
| Promień zakleszczenia | 50-800M (w zależności od środowiska) |
| Waga | 65 KG |
| Wilgotność | 5%-95% |
| Moc wyjściowa | 1000 watów |
| Całkowita moc wyjściowa | 80W |
|---|---|
| Wymiary | 45×30×25cm |
| Wilgotność | 30%-95% |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Zakres zagłuszania | 20-100 metrów (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
|---|---|
| Wilgotność | 30%-95% |
| Wymiary | 580 × 280 × 410 mm |
| Typ anteny | Anteny dookólne o dużym wzmocnieniu |
| Bateria zewnętrzna (opcjonalnie) | 24 V DC |