| Nazwa | Przenośny moduł blokujący GPS |
|---|---|
| Temperatura pracy | -10-+50℃ |
| Czas pracy | 1-2 godziny |
| Wymiary urządzenia | 135×77×35mm (bez anten) |
| Waga | 650g |
| Nazwa | Blokada GPS telefonu komórkowego |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Zakres zagłuszania | Promień 1-20M (sygnał komórkowy ≤-75dBm w lokalizacji) |
| Bateria | Wbudowane 7,4 V 4500 mAh, 1,5–3 godziny pracy po 3 godzinach ładowania |
| Wymiary | 170×100×50 mm (255mm z antenami) |
| Nazwa | Zakłócacz GPS USB |
|---|---|
| WILGOTNOŚĆ WZGLĘDNA | 5% do 95% |
| Wymiary opakowania | 68 (dł.) × 20 (szer.) × 10 (wys.) mm |
| Napięcie zasilania | Napięcie stałe 3,7–6 V |
| Efektywny promień pokrycia | 2-10 metrów |
| Nazwa | Blokada GPS telefonu komórkowego |
|---|---|
| Waga | 1,8 kg |
| Wymiary | 200 x 135 x 50 mm (tylko jednostka główna, bez anten) |
| Pojemność całkowita | 16,0 W |
| Zasilanie | Ładowarka samochodowa AC100-240V lub 12V |
| Nazwa | Zakłócacz dronów |
|---|---|
| Zasilanie | AC100-240 V |
| Czas pracy | 40 minut |
| Waga | 1,2 kg |
| Wymiar | 145 x 95 x 45 mm |
| Nazwa | Przenośne zakłócacze GPS |
|---|---|
| Wymiary | 220 x 140 x 70 mm (tylko jednostka główna) |
| Gwarancja | 1 rok |
| Waga | 1,6 kg |
| Czas pracy | 2,5 godziny |
| Światło wskaźnikowe | Zielone światło sygnalizacyjne |
|---|---|
| Kolor nadwozia | Biały |
| Waga netto | 11 gramów |
| Wymiary | 73,3 mm (dł.) × 30,3 mm (szer.) × 9,3 mm (wys.) |
| Temperatura pracy | -25°C do 55°C |
| Nazwa | Zakłócacze dronów UAV |
|---|---|
| Rozmiar produktu | 450 × 105 × 60 mm |
| Waga produktu | Około 1,5kg |
| Moc wyjściowa | Łącznie 20 W, 5-10 W na pasmo |
| Typ sygnału zacięcia | Drony RC 2,4G/5,8 GHz/GPS Sygnały GLONASS L1 |
| Wymiary | 4,4 cm × 9,5 cm × 2 cm |
|---|---|
| Zasilanie | 50-60 Hz, prąd przemiany prądu 100-240 V |
| Całkowita moc wyjściowa | 0,5 W |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Efektywny zakres | 1-10 metrów (w zależności od siły sygnału) |
| Zasilanie | 50-60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
|---|---|
| Wymiary | 163×85×43mm (bez anten) |
| Promień ekranujący | 2-20 metrów przy -75dBm |
| Gwarancja | 1 rok od daty dostawy |
| Całkowita moc | 5,6 w |