| Nazwa | Blokada GPS telefonu komórkowego |
|---|---|
| Waga | 1,8 kg |
| Wymiary | 200 x 135 x 50 mm (tylko jednostka główna, bez anten) |
| Pojemność całkowita | 16,0 W |
| Zasilanie | Ładowarka samochodowa AC100-240V lub 12V |
| Nazwa | Blokada GPS telefonu komórkowego |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Zakres zagłuszania | Promień 1-20M (sygnał komórkowy ≤-75dBm w lokalizacji) |
| Bateria | Wbudowane 7,4 V 4500 mAh, 1,5–3 godziny pracy po 3 godzinach ładowania |
| Wymiary | 170×100×50 mm (255mm z antenami) |
| Nazwa | Zakłócacz GPS w telefonie komórkowym |
|---|---|
| Bateria | 7,4 V/8000 mAh Ni-Mh |
| Czas pracy | ponad 3 godziny |
| Waga | 1kg |
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |
| Nazwa | Zakłócacz GPS w telefonie komórkowym |
|---|---|
| Waga | 1,8 kg |
| Wymiary | 200 x 135 x 50 mm (tylko jednostka główna, bez anten) |
| Gwarancja | 1 rok |
| Czas pracy | 50 minut |
| Nazwa | bloker odbioru telefonu komórkowego |
|---|---|
| Zakres temperatur | -20 do +55 stopni Celsjusza |
| Zakres wilgotności | 30%-95% |
| Wymiary | 390×300×120mm |
| Waga brutto | 3,75 kg |
| Nazwa | Bloker częstotliwości telefonu komórkowego |
|---|---|
| Wymiary | 220×202×60mm |
| Waga | 0,75 kg |
| Temperatura przechowywania | -40 ° C do 60 ° C. |
| Moc wyjściowa RF | 3 waty |
| Czas pracy | 50 minut |
|---|---|
| Waga | 1,8 kg |
| Wymiary | 200 x 135 x 50 mm (tylko jednostka główna, bez anten) |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zasilanie | AC100-240 V |
| Nazwa | Zakłócacz GPS w telefonie komórkowym |
|---|---|
| Wymiary | 90×40×23mm |
| Promień zakleszczenia | 5-15 metrów |
| Moc wyjściowa | 33dBm |
| Zasilanie | Zapalniczka samochodowa 12V-24V DC |
| Rozmiar opakowania | 25×24×7cm |
|---|---|
| Waga netto | 1,3 kg |
| Całkowita moc | 7W |
| Wbudowana bateria | 7.4V/8000mAh |
| Ciągłe działanie | Ponad 120 minut |
| Moc wyjściowa | 30dBm |
|---|---|
| Zasilanie | 110-220VAC, DC-5V-0,8A |
| Promień zakleszczenia | 1-10 metrów |
| Waga | 0,24 kg |
| Wymiary | 97×48×18mm |