| Outdoor Using | Anti Uav System / Counter Drone /Drone Jammer |
|---|---|
| Trademark | UND |
| Production Capacity | 100 Piece/Year |
| Detection Range | 1-3km |
| Specification | Prison Jammer |
| Name | Anti Drone Systems |
|---|---|
| Specification | 200kg |
| Radar Detection | 1km/3km/5km |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Detection Range | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Trademark | OEM Available |
| Funtion | Counter Uav/Drone System |
| Origin | China |
| Specification | Integrated Solution |
| Detection Radius | Up To 3 Kilometers In Diameter |
|---|---|
| Function | Detection/sensor |
| Working Time | 7*24H Continuous Operation |
| Weight | 14kgs |
| Warranty | 1Year |
| Application | Conference Center |
|---|---|
| Range | 1km/3km/4-6km |
| Neutralization | RF Jammer |
| Specification | 100 Kgs Around |
| Origin | China |
| Detection Range | 1-3km |
|---|---|
| Specification | Prison Jammer |
| Origin | China |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Name | Wide Band Amplifiers |
|---|---|
| Type | RF Module |
| Output Power | 1W~1000W |
| Frequency | 20Mhz~20GHz |
| Working Voltage | 24-28V |
| Detection | Radar |
|---|---|
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
| Range | 1km/3km/4-6km |
| Specification | 100 Kgs Around |
| Specification | 200kgs |
|---|---|
| Effective Range | 1km/3km/4-6km |
| Origin | China |
| Application | Conference Center |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Detection Range | 1-3km |
|---|---|
| Antenna Type Options | Omni-Directional Antennas Option |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
| Specification | Prison Jammer |