| Name | RF Signal Jammer |
|---|---|
| Total Output Power | 4 Watt |
| Effective Range | 1-20 Meters (depending On Signal Strength) |
| Weight | 950g |
| Dimensions | 132x80x40mm (excluding Antennas) |
| Total Power | 12 Watt |
|---|---|
| Power Supply | AC:110/220 V DC 5V, Electric Current: 12A |
| Shielding Radius | Up To 40 Meters, Signal Strength <= -75dbm |
| Device Weight | 1.75 KG |
| Size | 21*17*6 Cm |
| Packing Size | 330×250×80mm |
|---|---|
| Net Weight | 2kg |
| Power Supply | Adapter 50-60Hz AC (110-240V AC/12V DC) |
| Car Charger | DC12V IN |
| Antenna Length | 166mm |
| Power Supply | AC220V Or 110V |
|---|---|
| Total Output Power | 300Watt |
| Power Consumption | 1000Watt |
| Humidity | 5%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Name | Convoy Bomb Jammer |
|---|---|
| Power Supply | AC110-240V |
| Output Power | 915W |
| Weight | 75Kg |
| Humidity | 5%-95% |
| Name | RF Drone Jammer |
|---|---|
| Power Supply | 110-240V AC To 27V DC |
| Output Power | Total 220W (30-50W Per Band) |
| Jamming Radius | 100-1000 Meters (GPS Signal Up To 1000m) |
| Product Weight | Approximately 30kg (with Omni Antennas) |
| Application | Airport,Lab Testing / Signal Jammer,Signal Jammer,conference,Control Drone By GPS/GALILEO/GLONASS |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Color | Black |
| Material | Aluminum And Cooper,Plastic |
| Control Distance | 1000 Meters,>500m |
| Power Supply | AC220V Or DC48V |
|---|---|
| Weight | 45Kg |
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Dimensions | 592×395×265mm |
| Name | Wireless Signal Jammers |
|---|---|
| Warranty | 36 Months,2 Years,12 Months,3 Years,1 Years |
| Use | Automotive,Hand Held |
| Size | 85mmx 37mmx 23mm,320*200*460mm,150mm*100mm*16mm,65mm X 61mm X 26mm |
| Color | Black,White |
| Name | Drone Signal Jammer |
|---|---|
| Detection Range | 1-3km |
| Function | Detection+Tracking+Jamming |
| Origin | China |
| Specification | Azimuth 360 Degree; Full Airspace |