| Operating Range | 2.4~2.5 GHz, 5.0~5.875 GHz |
|---|---|
| Output Power | 2W (33dBm) |
| Power Supply | 5V~16V/2A DC |
| Operating Temperature | -20°C To +70°C |
| Booster Size | 9.7 X 5.2 X 1.1cm |
| Frequency Range | 2400-2500MHz | 5150-5850MHz |
|---|---|
| Max Output Power | 40dBm(10W) | 40dBm(10W) |
| Antenna Gain | 15dB±1 | 18dB±1 |
| Battery Capacity | 8000mAh |
| Shell Size | 230*146*39(mm) |
| Coverage Area | 5000-8000 Sqm |
|---|---|
| Transmission Rate | 25MHz |
| Frequency | 900MHz |
| Weight | 4KG |
| Working Modes | ALC, AGC, MGC |
| Name | Drone Anti Jammer Device |
|---|---|
| Frequency Range | 2400-2500MHz | 5150-5350MHz/5725-5850MHz |
| Input Trigger Power | Min:3dBm Max:23dBm | Min:3dBm Max:23dBm |
| Current Supply | 3.2A@Pout 43dBm 16.8V | 3.2A@Pout 43dBm 16.8V |
| Storage Temperature | 40ºC~+150ºC |
| Name | Signal Booster Amplifier |
|---|---|
| Application | Anti-drone |
| Feature | Durable |
| Output Power | 100w |
| Frequency | 1080-1360MHZ |
| Name | Wifi Signal Repeater |
|---|---|
| Operating Range | 2.4~2.5 GHz, 5.0~5.875 GHz |
| Input Power | 0~20 DBm |
| Transmit Gain | 15-18dB |
| Output Power | 2W (33dBm) |
| Frequency Range | 1420-1470MHz |
|---|---|
| Operating Voltage | 12-20V |
| Input Trigger Power | Min: 3dBm Max: 27dBm |
| Current Supply | 1.8A@Pout 35dBm 12V |
| Shell Size | 117*58*16(mm) |
| Coverage Area | 800-1500 Sqm |
|---|---|
| Transmission Rate | 75MHz |
| Gain | 75.0dB |
| Output Power | 23dBm |
| Weight | 3.5KG |
| Frequency Range | 1420-1470MHz |
|---|---|
| Operating Voltage | 12-20V |
| Maximum Output Power (P1dB) | 43dBm (20W) |
| Current Supply | 1.8A@Pout 35dBm 12V |
| Operating Temperature | -30°C To +70°C |
| Coverage | 500-1000 Sqm |
|---|---|
| Transmission Rate | 200MHz |
| Antennas | 5dBi |
| Weight | 5KG |
| Power Supply | AC 100-240V, DC 9V5A |