| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
|---|---|
| Menşei | Çin |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Anten Tipi Seçenekleri | Yönlü veya her yönlü anten seçeneği |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Algılama Mesafesi | ≥ 1500m |
|---|---|
| Gün ışığı kamerası | 2688x1520(RES) |
| Sahtecilik Kapsamı | Azimut: 360° |
| Frekans Bantları Sahtekarlığı | 1,575,42MHz±1,023MHz(GPS-L1), 1602MHz+N*5625kHz(N - --6)(GLONASS-L1) |
| Tespit yüksekliği | 300km |
| Konumlandırma doğruluğu | ≤10m |
|---|---|
| Prob Başarı Oranı | ≥99% |
| Yanıt Sürelerini Belirleyin | ≤3s |
| Algılama Konumu Mesafesi | 1-5KM |
| 1-5KM | 0m-1000m |
| Tespit Frekans Bantları | 70MHz-6GHz Tam Frekans Bant Taraması, Tespit ve Ekran |
|---|---|
| Algılama Mesafesi | ≥10km (çalışma koşullarına bağlı) |
| Algılama Aralığı | Yatay: 360° kapsama Dikey: -90° ila 90° |
| Anahtar algılama frekans bantları | 800MHz, 900MHz, 1.2GHz, 1.4GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Algılama cihazı ağırlığı | ≤15Kg |
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| dron | 1.5km |
| Menzil | 2.1km |
| Algılama frekans bandı | 70MHz-6.2GHz Özelleştirilmiş Taramayı Destekler, Varsayılan Bantlar 400MHz, 800MHz, 900MHz, 1,2GHz, |
|---|---|
| Algılama Yarıçapı | 21,5km (iyi Görüşler ve Elektromanyetik Ortam) |
| Algılama Tepki Süresi | S3'ler (8 Frekans Bandı) |
| Desteklenen Diller | Çince, İngilizce, Diğer Diller Özelleştirilebilir |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +50°C |
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| Frekans Aralığı | 300-6200MHz |
| Drone tespiti | DJI Autel fpv, vb. Dahil Drone'lar |
| Algılama Yarıçapı | 1,5-2km (kentsel çevre) 2-3km (açık alan ortamı) |
|---|---|
| Algılama frekans bandı | 100MHz-6GHz |
| Tespit Miktarı | Aynı anda 10 drone |
| Pil kapasitesi | 8000mAh |
| Ana bilgisayar boyutu | U*G*Y: (185mm*80mm*33mm)±5mm |
| Algılama Frekansı | 300MHz~6GHz |
|---|---|
| Tespit yüksekliği | 0-1200m |
| Algılama Yarıçapı | 5km (ortama ve drone modeline bağlı olarak değişiklik gösterebilir) |
| Tespit Gücü Tüketimi | ≤100W |
| Sıkışma aralığı | Yatay: 360°; dikey: -90° ila +90° |
| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Net ağırlığı | Ambalaj Ağırlığı: 80kg |
| Ürün Boyutu | 1800*560*430mm |
| Toplam çıktı gücü | 700W-1200W |