| ظرفیت تولید | 10000 قطعه / سال |
|---|---|
| مبدا | چین |
| محدوده تشخیص | 1 تا 3 کيلومتر |
| گزینه های نوع آنتن | انتن های جهت دار یا همه جهت دار |
| بسته حمل و نقل | بسته بندی آلیاژ آلومینیوم |
| فاصله تشخیص | ≥ 1500 متر |
|---|---|
| دوربین نور روز | 2688x1520 (RES) |
| پوشش کلاهبرداری | آزیموت: 360 درجه |
| باندهای فرکانس جعل | 1.575.42MHz±1.023MHz (GPS-L1)، 1602MHz+N*5625kHz (N تا --6) (GLONASS-L1) |
| ارتفاع تشخیص | 300 کیلومتر |
| دقت موقعیت یابی | ≤10 متر |
|---|---|
| نرخ موفقیت پروب | ≥99% |
| زمان پاسخگویی را شناسایی کنید | ≤3 ثانیه |
| تشخیص فاصله مکان | 1-5 کیلومتر |
| 1-5 کیلومتر | 0-1000 متر |
| نوارهای فرکانس تشخیص | 70MHz-6GHz اسکن باند فرکانس کامل ، تشخیص و نمایش |
|---|---|
| فاصله تشخیص | ≥10 کیلومتر (بسته به شرایط کاری) |
| محدوده تشخیص | افقی: پوشش 360 درجه عمودی: -90 درجه تا 90 درجه |
| باندهای فرکانس تشخیص کلید | 800 مگاهرتز ، 900 مگاهرتز ، 1.2 گیگاهرتز ، 1.4 گیگاهرتز ، 2.4 گیگاهرتز ، 5.2 گیگاهرتز ، 5.8GHz |
| وزن دستگاه تشخیص | ≤15 کیلوگرم |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| پهپاد | 1.5 کیلومتر |
| محدوده | 2.1 کیلومتر |
| باند فرکانس تشخیص | پشتیبانی از اسکن سفارشی 70 مگاهرتز تا 6.2 گیگاهرتز، باندهای پیشفرض شامل 400 مگاهرتز، 800 مگاهرتز، 9 |
|---|---|
| شعاع تشخیص | 21.5 کیلومتر (نمای خوب و محیط الکترومغناطیسی) |
| زمان پاسخ تشخیص | S3s (8 باند فرکانس) |
| زبان های پشتیبانی شده | چینی، انگلیسی، زبان های دیگر قابل تنظیم |
| دمای عملیاتی | -20 درجه ℃ تا +50 درجه سانتیگراد |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| محدوده فرکانس | 300-6200 مگاهرتز |
| شناسایی هواپیماهای بدون سرنشین | پهپادها از جمله DJI Autel fpv و غیره |
| شعاع تشخیص | 1.5-2 کیلومتر (محیط شهری) 2-3 کیلومتر (محیط فضای باز) |
|---|---|
| باند فرکانس تشخیص | 100 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| کمیت تشخیص | 10 پهپاد به طور همزمان |
| ظرفیت باتری | 8000 میلی آمپر ساعت |
| اندازه میزبان | L*W*H: (185mm*80mm*33mm)±5mm |
| فرکانس تشخیص | 300 مگاهرتز ~ 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| ارتفاع تشخیص | 0-1200 متر |
| شعاع تشخیص | 5 کیلومتر (با توجه به محیط و مدل هواپیمای بدون سرنشین بسته به تغییرات) |
| مصرف برق تشخیص | ≤100w |
| محدوده جنجال | افقی: 360 درجه؛ عمودی: -90 درجه تا +90 درجه |
| برنامه | ضد پهپاد |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| وزن خالص | وزن بسته بندی: 80 کیلوگرم |
| اندازه محصول | 1800*560*430 میلی متر |
| قدرت خروجی کل | 700W-1200W |