| Πακέτο μεταφοράς | Συσκευή από κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Προέλευση | Κίνα |
| εφαρμογή | Κέντρο Συνεδρίων |
| Εμπορικό σήμα | WaveSonics |
| Παραγωγική ικανότητα | 100 Τεμάχιο/Έτος |
| Εύρος ανίχνευσης | 1-3 χιλιόμετρα |
|---|---|
| Προσδιορισμός | φραγμός φυλακής |
| Προέλευση | Κίνα |
| Παραγωγική ικανότητα | 10000 τεμάχια/έτος |
| Πακέτο μεταφοράς | Συσκευή από κράμα αλουμινίου |
| Εύρος ανίχνευσης | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Κύρια σημεία | Jammer+Detector |
| Πακέτο μεταφοράς | Συσκευή από κράμα αλουμινίου |
| Παραγωγική ικανότητα | 10000 τεμάχια/έτος |
| Φάσμα εμπλοκών | 3-5 χιλιόμετρα |
| Εφαρμογή | Προστασία Ασφαλείας |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Τύπος | Ανιχνευτής σήματος |
| Ζώνη συχνοτήτων | Ζώνη Χ |
| Κηφήνας | 8 χλμ.-15 χλμ |
| Ονομα | Συστήματα κατά των μη επανδρωμένων |
|---|---|
| σειρά | 1km/3km/4-6km |
| Λειτουργία | Ανιχνευτής, Tracking, Jammer |
| Παραγωγική ικανότητα | 100 Τεμάχιο/Έτος |
| Προσδιορισμός | 100 κιλά γύρω |
| Συχνότητα | 1,2-1,8 GHz |
|---|---|
| Κάλυψη | Αζιμούθιο: 360° / Κατακόρυφο: 40° |
| Ταχύτητα ανίχνευσης | 1 m/s - 75 m/s |
| Ελάχιστη απόσταση ανίχνευσης | ≤ 150m |
| Τροφοδοτικό | AC 200-240V |
| Μέγιστος αριθμός στόχου ανίχνευσης | 200 |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC200-AC240 |
| Ταχύτητα ανίχνευσης | 1m/s-75m/s |
| Κάλυψη | Αζιμούθιο 360° / Κατακόρυφο 40° |
| Ελάχιστη απόσταση ανίχνευσης | ≤150μ |
| Τροφοδοτικό | AC 200-240V |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς | 400W |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C έως +55°C |
| Μέγεθος | 820 × 925 × 360 χιλιοστά |
| Ελάχιστη απόσταση ανίχνευσης | ≤ 150m |
| Ελάχιστη απόσταση ανίχνευσης | ≤ 150m |
|---|---|
| Μέγιστος αριθμός στόχου ανίχνευσης | 200 |
| Τροφοδοτικό | AC200-AC240 |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C έως +55°C |
| Μέγεθος | 820 x 925 x 360 mm |
| Εύρος ανίχνευσης | 1-3 χιλιόμετρα |
|---|---|
| Βιομηχανικό πεδίο | Σύστημα κατά των UAV |
| Προέλευση | Κίνα |
| Πακέτο μεταφοράς | Συσκευή από κράμα αλουμινίου |
| Λειτουργία | Drone Uav Detection/Detector/Jammer |