| Ονομα | ραντάρ ανίχνευσης μη επανδρωμένων αεροσκαφών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Προστασία Ασφαλείας |
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Τύπος | Ανιχνευτής σήματος |
| Ζώνη συχνοτήτων | Ζώνη Χ |
| Ονομα | ραντάρ εναέριας επιτήρησης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Προστασία Ασφαλείας |
| Χαρακτηριστικό | Ανίχνευση drone |
| Τύπος | Προϊόντα προστασίας ασφαλείας |
| Σύστημα εργασίας | Σύστημα συστοιχίας φάσεων (σάρωση αζιμουθίου + σάρωση βήματος) παλμικό Doppler |
| Ονομα | Ραντάρ τοποθετημένο σε όχημα |
|---|---|
| Λειτουργία ραντάρ | δισδιάστατη σάρωση φάσης |
| Λειτουργώντας ζώνη | Ζώνη Χ |
| Μέγιστη απόσταση ανίχνευσης | (πιθανότητα ανίχνευσης 85%, ποσοστό ψευδούς συναγερμού 10)=15km (RCS=0,01 m) |
| Εξουσία | AC220V/50Hz |
| Κατανάλωση ρεύματος | 5,000 W (συμπεριλαμβανομένης της πλατφόρμας cloud και του παρεμποδιστή) |
|---|---|
| Βάρος | 150 κιλά (συμπεριλαμβανομένης της πλατφόρμας cloud και του jammer) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20ºC σε +70ºC |
| ΣΧΕΤΙΚΗ ΥΓΡΑΣΙΑ | Μηνιαίο μέγιστο 95% (ελάχιστη θερμοκρασία 25ºC) |
| Υψόμετρο | ≤2500m |
| Εφαρμογή | Προστασία Ασφαλείας |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Τύπος | Ανιχνευτής σήματος |
| Κηφήνας | 10 χλμ. |
| Κάλυψη αζιμουθίου | 360° |
| Εύρος ανίχνευσης | 1-3 χιλιόμετρα |
|---|---|
| Προσδιορισμός | Αζιμούθιο 360 μοίρες; πλήρη εναέριο χώρο |
| Προέλευση | Κίνα |
| Παραγωγική ικανότητα | 10000 τεμάχια/έτος |
| Εμπορικό σήμα | WaveSonics |
| Εμπορικό σήμα | WaveSonics |
|---|---|
| Παραγωγική ικανότητα | 10000 τεμάχια/έτος |
| Προσδιορισμός | φραγμός φυλακής |
| Εύρος ανίχνευσης | 1-3 χιλιόμετρα |
| Προέλευση | Κίνα |
| Ανίχνευση | Ραντάρ |
|---|---|
| Παραγωγική ικανότητα | 10000 τεμάχια/έτος |
| σειρά | 1km/3km/4-6km |
| ουδετεροποίηση | Διακόπτης ραδιοσυχνοτήτων |
| Προσδιορισμός | 100 κιλά γύρω |
| Ελάχιστη απόσταση ανίχνευσης | ≤150μ |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς | 400W |
| Τροφοδοτικό | AC200-AC240 |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C έως +55°C |
| Μέγεθος | 820 x 925 x 360 mm |
| Εφαρμογή | Προστασία Ασφαλείας |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Τύπος | Ανιχνευτής σήματος |
| Κηφήνας | 10 χλμ. |
| Κάλυψη αζιμουθίου | 360° |