| Προσδιορισμός | 200 κιλά |
|---|---|
| Αποτελεσματικό εύρος | 1km/3km/4-6km |
| Προέλευση | Κίνα |
| Εφαρμογή | Κέντρο Συνεδρίων |
| Πακέτο μεταφοράς | Συσκευή από κράμα αλουμινίου |
| Προέλευση | Κίνα |
|---|---|
| Προσδιορισμός | φραγμός φυλακής |
| Εύρος ανίχνευσης | 1-3 χιλιόμετρα |
| Πακέτο μεταφοράς | Συσκευή από κράμα αλουμινίου |
| εφαρμογή | Κέντρο Συνεδρίων |
| Παραγωγική ικανότητα | 10000 τεμάχια/έτος |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης | 1-3 χιλιόμετρα |
| Προσδιορισμός | φραγμός φυλακής |
| Προέλευση | Κίνα |
| Πακέτο μεταφοράς | Συσκευή από κράμα αλουμινίου |
| Ανίχνευση από ραντάρ | 1km/3km/5km |
|---|---|
| Προσδιορισμός | 200 κιλά |
| Προέλευση | Κίνα |
| Ραδιοφωνική παρεμβολή | Πανκατευθυντικό & Κατευθυντικό |
| Παραγωγική ικανότητα | 100 Τεμάχιο/Έτος |
| Κάλυψη | Αζιμούθιο 360° / Κατακόρυφο 40° |
|---|---|
| Συχνότητα | 1,2-1,8 GHz |
| Σύστημα εργασίας | 30.500 |
| Ταχύτητα ανίχνευσης | 1m/s-75m/s |
| Ρυθμός δεδομένων | ≥0,5Hz (Περιστροφή κεραίας ≥30rpm) |
| Συχνότητα εργασίας | Ζώνη S (2,9 GHz, 5 σημεία συχνότητας λειτουργίας) |
|---|---|
| Ελάχιστο εύρος ανίχνευσης | ≤100μ |
| Ρυθμός δεδομένων | Αναζήτηση: ≤2s |
| Τροφοδοτικό | AC220V-AC240V |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C ~ +55°C |
| Συχνότητα | 1,2-1,8 GHz |
|---|---|
| Κάλυψη | Αζιμούθιο: 360° / Κατακόρυφο: 40° |
| Ταχύτητα ανίχνευσης | 1m/s - 75m/s |
| Ελάχιστη απόσταση ανίχνευσης | ≤150μ |
| Μέγιστοι στόχοι ανίχνευσης | 200 |
| Εύρος ανίχνευσης | 1-3 χιλιόμετρα |
|---|---|
| Επιλογές τύπων κεραιών | Επιλογή πανκατευθυντικών κεραιών |
| Πακέτο μεταφοράς | Συσκευή από κράμα αλουμινίου |
| Παραγωγική ικανότητα | 10000 τεμάχια/έτος |
| Προσδιορισμός | φραγμός φυλακής |
| Λειτουργία | Ανιχνευτής, Tracking, Jammer |
|---|---|
| Ανίχνευση | Ραντάρ |
| Εμπορικό σήμα | Προσαρμοσμένο |
| σειρά | 1km/3km/4-6km |
| Προσδιορισμός | 100 κιλά γύρω |
| Εύρος ανίχνευσης | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Προσδιορισμός | Ενσωματωμένη λύση |
| Προέλευση | Κίνα |
| Πακέτο μεταφοράς | Συσκευή από κράμα αλουμινίου |
| Παραγωγική ικανότητα | 100 Τεμάχιο/Έτος |