| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
|---|---|
| Menşei | Çin |
| Başvuru | Konferans merkezi |
| Ticari marka | WaveSonics |
| Üretim kapasitesi | 100 Adet/Yıl |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
|---|---|
| Şartname | hapishane jammer |
| Menşei | Çin |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Algılama Aralığı | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Ana Öne Çıkanlar | Karıştırıcı+Dedektör |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Sıkışma aralığı | 3km-5km. |
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| Çalışma frekans bandı | Rahim |
| dron | 8KM-15KM |
| İsim | Anti Drone Sistemleri |
|---|---|
| Menzil | 1km/3km/4-6km |
| İşlev | Dedektör, Takip, Jammer |
| Üretim kapasitesi | 100 Adet/Yıl |
| Şartname | 100 kg civarı |
| Sıklık | 1,2-1,8 GHz |
|---|---|
| Kapsam | Azimut: 360° / Dikey: 40° |
| Algılama Hızı | 1 m/sn - 75 m/sn |
| Minimum algılama mesafesi | ≤ 150 m |
| Güç Kaynağı | AC 200-240V |
| Maksimum Tespit Hedefi Sayısı | 200 |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC200-AC240 |
| Algılama Hızı | 1m/s-75m/s |
| Kapsam | Azimut 360° / Dikey 40° |
| Minimum Algılama Mesafesi | ≤150m |
| Güç Kaynağı | AC 200-240V |
|---|---|
| Nominal Güç | 400W |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ile +55°C arası |
| Boyut | 820 × 925 × 360 mm |
| Minimum Algılama Mesafesi | ≤ 150 m |
| Minimum Algılama Mesafesi | ≤ 150 m |
|---|---|
| Maksimum Tespit Hedefi Sayısı | 200 |
| Güç Kaynağı | AC200-AC240 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ile +55°C arası |
| Boyut | 820x925x360 mm |
| Giriş/çıkış | 1-3km. |
|---|---|
| Endüstriyel alan | Anti UAV sistemi |
| Menşei | Çin |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| İşlev | Drone İha Tespit/Dedektör/Karıştırıcı |