| Algılama Aralığı | 5km (yarıçap) |
|---|---|
| Güç Kaynağı | 220V AC, sabit güç veya UPS sistemleriyle uyumlu |
| Gerilim Aralığı | AC 100V-240V |
| Güç Tüketimi | 15W |
| Boyutlar | U 410 * G 330 * Y 190mm |
| Maksimum algılama aralığı | 4-6 km (Dronlar RCS≈0,01 metrekare) |
|---|---|
| Çalışma Frekansı | S bandı (5 çalışma frekansı noktası) |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤ 100m |
| Algılama Hızı | 0,5m/sn ~ 45m/sn |
| Güç Kaynağı | AC 220V |
| Teslim süresi | 5-8 gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 100 |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | UND |
| Tespit | Radar |
|---|---|
| Menzil | 1km/3km/4-6km |
| Şartname | 100 kg civarı |
| Menşei | Çin |
| Nötralizasyon | RF bozucu |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
|---|---|
| Menşei | Çin |
| Şartname | hapishane jammer |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| İsim | Drone Tespit Radarı |
|---|---|
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| Çalışma frekans bandı | Rahim |
| İsim | Drone Karşı Sistemi |
|---|---|
| Başvuru | anti-drone |
| Özellik | Dayanıklı, drone dedektörü |
| Algılama Yarıçapı | 0~5km+ (Farklı ortamlar nedeniyle farklılar mevcuttur ve |
| Ürün Adı | FPV Drone Detektörü |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤ 100m |
|---|---|
| Maksimum algılama aralığı | 4-6 km. |
| Algılama Hızı | 0,5 m/sn - 45 m/sn |
| Güç Kaynağı | AC 220V |
| Boyutlar | 782mm × 549mm × 198mm (Anten) |
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| Çalışma frekans bandı | Rahim |
| dron | 3KM-5km |
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| Çalışma frekans bandı | Rahim |
| dron | 5km-10km |