| Çalışma Frekansı | S-bandı (2,9 GHz; 5 çalışma frekansı noktası) |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
| Veri Hızı | Arama: ≤2s |
| Güç Tüketimi | ≤250W |
| Çalışma Frekansı | S bandı (2,9 GHz; 5 çalışma frekansı noktası) |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
| Azimut Kapsamı | 0°~360° |
| Veri Hızı | Arama: ≤2s |
| Güç Tüketimi | ≤250W |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
|---|---|
| Çalışma Frekansı | S-bandı (2,9 GHz; 5 çalışma frekansı noktası) |
| Güç Tüketimi | ≤250W |
| Güç Kaynağı | AC220V-AC240V |
| Net ağırlığı | ≤60kg (PTZ ile) |
| Veri Hızı | Arama: ≤2s |
|---|---|
| Güç Tüketimi | ≤250W |
| Güç Kaynağı | AC220V-AC240V |
| Net ağırlığı | ≤60kg (PTZ ile) |
| Azimut Kapsamı | 0°~360° |
| Kapsam | Azimut 360 derece / Dikey 40 derece |
|---|---|
| Algılama Hızı | 1m/sn - 75m/sn |
| Veri Hızı | ≥ 0,5Hz (Anten Dönüşü ≥ 30rpm) |
| Nominal Güç | 400W |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ile +55°C arası |
| Güç Kaynağı | Dahili batarya: 24V, 3500mAh; veya Harici pil |
|---|---|
| pil ömrü | 45-70 dakika |
| Güç Tüketimi | 55W |
| Panel Anten | 10dBi Kazanç |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Güç Kaynağı | AC220V-AC240V |
|---|---|
| Güç Tüketimi | ≤ 240W |
| Yükseklik kapsamı | 0°~40° |
| Sıklık | X Bandı |
| Çalışma Sistemi | Nabız Doppleri |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
|---|---|
| Azimut Kapsamı | 0°~360° |
| Veri Hızı | Arama: ≤2s |
| Güç Tüketimi | ≤250W |
| Güç Kaynağı | AC220V-AC240V |
| Çalışma Frekansı | S-bandı (2,9 GHz; 5 çalışma frekansı noktası) |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
| Azimut Kapsamı | 0°~360° |
| Güç Tüketimi | ≤250W |
| Güç Kaynağı | AC220V-AC240V |
| Boyutlar | 490×340×90mm |
|---|---|
| Ağırlık | 4,9KG (Cihaz), 6,5KG (Paketlenmiş) |
| Güç Tüketimi | 350W |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Pil Çalışma Süresi | 60 dakika |