| Renk | Siyah |
|---|---|
| pil ömrü | 45-70 dakika |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Boyutlar | 277 × 80 × 51 mm |
| Ağırlık | 2KG (Cihaz), 3,6KG (Paketli) |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Menşei | Çin |
| Şartname | hapishane jammer |
| Dış mekan kullanımı | Anti İha Sistemi / Karşı Drone / Drone Jammer |
| İsim | Anti Drone Sistemleri |
|---|---|
| Şartname | 200kg |
| Radar tespiti | 1km/3km/5km |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Pil çalışma süresi | 45-70 dakika |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 192W |
| Ağırlık | 4,3KG (Cihaz), 11KG (Paketli) |
| Boyut | 700*680*30mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Pil Çalışma Süresi | 60 dakika |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Güç Tüketimi | 350W |
| Ağırlık | 45kg,10,5kg,> 50kg,<4KG,17kg |
| Boyutlar | 490×340×90mm |
| İsim | Anti Drone Sistemleri |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Şartname | Azimut 360 derece; tam hava sahası |
| Menşei | Çin |
| İsim | Anti drone tespit sistemi |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Menşei | Çin |
| Şartname | hapishane jammer |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| İsim | Drone Savunma Sistemleri |
|---|---|
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Ticari marka | WaveSonics |
| Üretim kapasitesi | 100 Adet/Yıl |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Şartname | hapishane jammer |
| Menşei | Çin |
| Dış mekan kullanımı | Dış mekan kullanımı |
| Algılama Aralığı | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Ana Öne Çıkanlar | Jammer |
| Başvuru | Güvenlik ekipmanı |
| İşlev | Drone Karıştırıcı |
| Ticari marka | OEM Mevcut |