| Εφαρμογή | Κέντρο Συνεδρίων |
|---|---|
| σειρά | 1km/3km/4-6km |
| ουδετεροποίηση | Διακόπτης ραδιοσυχνοτήτων |
| Προσδιορισμός | 100 κιλά γύρω |
| Προέλευση | Κίνα |
| Εύρος ανίχνευσης | 1-3 χιλιόμετρα |
|---|---|
| Επιλογές τύπων κεραιών | Επιλογή κατευθυνόμενων ή ολικοκατευθυνόμενων κερατάκων |
| Προσδιορισμός | φραγμός φυλακής |
| Προέλευση | Κίνα |
| Παραγωγική ικανότητα | 10000 τεμάχια/έτος |
| Ανίχνευση | έως 3 χιλιόμετρα |
|---|---|
| Υποστήριξη ζώνης συχνοτήτων | 30MHz - 6GHz |
| Ύψος ανίχνευσης | 1 χλμ. |
| Ακρίβεια DF | 10° (ακολουθεί) ≤3° (αιωρείται) |
| Τάση ισχύος | Εναλλακτικός ρεύμα 100-240V |
| Εύρος ανίχνευσης | 1-3 χιλιόμετρα |
|---|---|
| Προσδιορισμός | φραγμός φυλακής |
| Προέλευση | Κίνα |
| Παραγωγική ικανότητα | 300 Τεμάχιο/Έτος |
| Πακέτο μεταφοράς | Συσκευή από κράμα αλουμινίου |
| Συχνότητα εργασίας | Μπάντα S (5 σημεία συχνότητας λειτουργίας) |
|---|---|
| Μέγιστη περιοχή ανίχνευσης | 5-10 km (Drones RCS≈0,01 τετραγωνικό μέτρο) |
| Ταχύτητα ανίχνευσης | 0,5m/s ~ 45m/s |
| Κατανάλωση ρεύματος | ≤ 200W |
| Διάσταση | 782 mm × 549 mm × 198 mm (Κεραία) |
| Ταχύτητα ανίχνευσης | 0,5m/s ~ 45m/s |
|---|---|
| Μέγιστη περιοχή ανίχνευσης | 4-6 χλμ (Drones RCS≈0,01 τετραγωνικό μέτρο) |
| Λειτουργία εργασίας | Ντόπλερ σφυγμού |
| Τροφοδοτικό | AC 220V |
| Βάρος | ≤ 60 kg (συμπεριλαμβανομένου του PTZ) |
| Εύρος ανίχνευσης | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Προσδιορισμός | Ενσωματωμένη λύση |
| Προέλευση | Κίνα |
| Παραγωγική ικανότητα | 10000 τεμάχια/έτος |
| Εμπορικό σήμα | OEM διαθέσιμο |
| Αποτελεσματικό εύρος | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Προσδιορισμός | 200 κιλά |
| Προέλευση | Κίνα |
| Εφαρμογή | Κέντρο Συνεδρίων |
| Παραγωγική ικανότητα | 10000 τεμάχια/έτος |
| Αποτελεσματικό εύρος | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Προσδιορισμός | 200 κιλά |
| Προέλευση | Κίνα |
| Εφαρμογή | Κέντρο Συνεδρίων |
| Παραγωγική ικανότητα | 10000 τεμάχια/έτος |
| Εμπορικό σήμα | WaveSonics |
|---|---|
| Παραγωγική ικανότητα | 10000 τεμάχια/έτος |
| Εύρος ανίχνευσης | 1-3 χιλιόμετρα |
| Προέλευση | Κίνα |
| Προσδιορισμός | φραγμός φυλακής |