| Μέγεθος συσκευασίας | 25×22,5×8 εκ |
|---|---|
| Κέρδος | 2.0dBi |
| Εγγύηση | Ένα έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
| Μήκος κεραίας | 140 χλστ |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής 50-60Hz AC (110-240V AC/12V DC), Φορτιστής αυτοκινήτου: DC12V IN |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 2watt |
|---|---|
| Βάρος | 800 γραμμάρια |
| Διαστάσεις | 62x30x118mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Χρόνος Εργασίας | 1-2 ώρες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
| Αντίσταση | 50 ωμ |
|---|---|
| Κέρδος | 2-3dBi |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Μέγεθος | 210*120*30 χλστ |
| Βάρος | 1,5 κιλά |
| Εγγύηση | Ένα έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
|---|---|
| Συνολική ισχύς | 1,5W |
| Μέγεθος συσκευασίας | 150×145×35 χιλιοστά |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC 50-60Hz (110-240V AC σε 5V USB), Φορτιστής αυτοκινήτου DC12V σε 5V USB |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 0-5 μέτρα στα -75dBm (εξαρτάται από την ισχύ του σήματος) |
| Βάρος | 3,5 κιλά |
|---|---|
| Διαστάσεις | 305 x 140 x 51 mm |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 15W |
| GPS L2 | 1170-1300MHz |
| Φάσμα εμπλοκών | 2-50 μέτρα (εξαρτάται από την ισχύ του τοπικού σήματος) |
| Τροφοδοτικό | 50-60Hz AC (110-240V AC/12V DC) |
|---|---|
| Διαστάσεις | 163×85×43 χιλιοστά (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 2-20 μέτρα στα -75dBm |
| Εγγύηση | 1 έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
| Συνολική ισχύς | 5.6w |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
|---|---|
| Χρόνος Εργασίας | 1-2 ώρες |
| Διαστάσεις | 126x76x35mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Βάρος | 650g |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 2,5 Watt |
| Κέρδος | 2-3dBi |
|---|---|
| Μέγιστο. Εξουσία | 50 W |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Εύρος Συχνοτήτων | Το ίδιο με το κανάλι jammer |
| Πόλωση | Κατακόρυφος |
| Ονομα | Παρεμπόδιση GPS για κινητά |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
| Διαστάσεις | 9,5cm * 1,9cm * 4,5cm |
| Αποτελεσματικό εύρος | 1-5 μέτρα (εξαρτάται από την ισχύ του σήματος) |
| Τροφοδοτικό | Εναλλασσόμενο ρεύμα 100-240V, 50-60Hz |
| Κατανάλωση ρεύματος | 60 Watt |
|---|---|
| Βάρος | 2,5 κιλά |
| Μέγεθος | 278*137*42 χλστ |
| Τροφοδοτικό | AC110-240V, DC 12V |
| Τύπος | GPS, WiFi, RF Jammers |