| Εγγύηση | 1 έτος, 12 μήνες, 6 μήνες, 2 χρόνια |
|---|---|
| Βάρος | 1-2KG,40g,60g,28g |
| Χρήση | Κινητό τηλέφωνο, Πιστωτική κάρτα, Αυτοκίνητο/αυτοκίνητο/όχημα/μοτοσικλέτα/ηλεκτρικό ποδήλατο/σκούτερ |
| Ανακοίνωση | Ασύρματος |
| Συνδέσεις | USB, BLUETOOTH |
| Μέγεθος | 746mmLx288mmHx79mmW,Προσαρμοσμένο μέγεθος,19,8*10,8cm,37,5*29*10cm,320mm x 180mm x 100mm |
|---|---|
| Εφαρμογή | Δημόσια ασφάλεια, για έγκυες. Anti-Tracking Anti-Spying Anti-Radiation,Έλεγχος drone από GPS/GALILEO |
| Βάρος | 10,5 κιλά, 12 κιλά, 10,92 κιλά (24,07 λίβρες), 45 κιλά |
| Κατάσταση | Νέος |
| Εγγύηση | 12 μήνες, 1 έτος |
| Ισχύς εξόδου | 15W |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 50-60Hz, 100-240V AC |
| Διαστάσεις | 346×116×60 χιλιοστά |
| Βάρος | 4.0KG |
| Υγρασία | 5% - 95% |
| Μέγεθος συσκευασίας | 460×235×95 χιλιοστά |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -30 ° C έως 60 ° C |
| Συνολική ισχύς | 80-100W |
| Εγγύηση | Ένα έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 20-150 μέτρα στα -75dBm (εξαρτάται από την ισχύ του τοπικού σήματος) |
| Χρόνος Εργασίας | 50 λεπτά |
|---|---|
| Βάρος | 10,8 κιλά |
| Διαστάσεις | 200 x 135 x 50 mm (μόνο για την κύρια μονάδα, εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Τροφοδοτικό | AC100-240V |
| Υγρασία | 30%-60% |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 έως +55°C |
| Ισχύς εξόδου | 500W |
| Βάρος | 47 κιλά |
| Περιοχή μπλοκαρίσματος | 50-600m (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC 50-60Hz |
|---|---|
| Συνολική ισχύς | 70W |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 20-80 μέτρα στα -75dBm |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20°C έως +60°C |
| Εγγύηση | Ένα έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
| Αποτελεσματικό εύρος | 1-20M (ανάλογα με την ισχύ του σήματος) |
|---|---|
| Βάρος | 650g |
| Διάσταση συσκευής | 126x76x35mm (δεν περιλαμβάνονται οι κεραίες) |
| Χρόνος Εργασίας | 1-2 ώρες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
| Εύρος υγρασίας | 30%-95% |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 2 κιλά |
| Ακτίνα εμπλοκής | 5m-30m (ανάλογα με την ισχύ του σήματος και το περιβάλλον) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 έως +55 Κελσίου |
| Διαστάσεις | 320×240×60 χιλιοστά |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής 50-60Hz AC (110-240V AC/12V DC) |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας | 250×240×100 χιλιοστά |
| Μικτό βάρος | 1,35 KG |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 7.4V/8000mAh |
| Συνεχής λειτουργία | περισσότερο από 3 ώρες |