| Τροφοδοτικό | Διορθωτής εναλλασσόμενου ρεύματος (AC220V-DC19V) |
|---|---|
| Δύναμη παραγωγής RF | 22 Watt |
| Διαστάσεις | 350×278×98 χιλιοστά |
| Εύρος υγρασίας | 30%-95% |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -20 έως +55°C |
| Τροφοδοτικό | 50-60Hz, 100-240V AC |
|---|---|
| Βάρος | 4.0KG |
| Μέγεθος | -10℃ σε +55℃ |
| Υγρασία | 5% - 95% |
| Πεδίο παρεμβολής (ακτίνα) | 10-40 μέτρα (εξαρτάται από την ισχύ του τοπικού σήματος) |
| Διαστάσεις | 251 × 140 × 47 χιλιοστά |
|---|---|
| Φάσμα εμπλοκών | 10-30 μέτρα (εξαρτάται από την ισχύ του τοπικού σήματος) |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 4W |
| Κεραίες | 4 εξωτερικές πανκατευθυντικές κεραίες |
| Βάρος | 3,5 κιλά |
| Μέγεθος προϊόντος | 440×410×120 χιλιοστά |
|---|---|
| Βάρος | 6,5 κιλά |
| Τροφοδοτικό | 250 W |
| Gain of Antenna | 5dBi |
| VSWR | ≤1,5 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -22℃ έως +70℃ |
|---|---|
| Φάσμα εμπλοκών | Έως 100 μέτρα (εξαρτάται από την ισχύ του τοπικού σήματος) |
| Θύρες εξόδου | 10 ζώνες συχνοτήτων |
| Συνολική ισχύς | 50W |
| Υλικό πλαισίου | κράμα αργιλίου |
| Βάρος | 800 γραμμάρια |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C σε +55°C |
| Ενιαία ισχύς εξόδου | +30dBm/1W |
| Χρώμα | Μαύρος |
| ΣΧΕΤΙΚΗ ΥΓΡΑΣΙΑ | ≤90% (RH) |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 2 Watt |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC110-240V 12V |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 2500 mA/h |
| Διαστάσεις συσκευής | 113×60×31 χιλιοστά |
| Υγρασία λειτουργίας | 5% - 95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90×38×156 χιλιοστά (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Βάρος | 950 γραμμάρια |
| Μπαταρία | Ενσωματωμένο 4300 mAh |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 6,5 Watt |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
|---|---|
| Εύρος υγρασίας | 30%-95% |
| Μικτό βάρος | 2 κιλά |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (AC220V-DC12V 8A) |
| Ακτίνα εμπλοκής | 5-30 μέτρα (εξαρτάται από την ισχύ του σήματος και το περιβάλλον) |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 8 Watt |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC 110-240V, DC 5V/8A |
| Πίεση αέρα | 86-106 kPa |
| Βάρος | 1.56 κιλά |
| Είσοδος ισχύος | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 110V-240V |