| Υγρασία | 30%-95% |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Jammer αριθμός ενότητας | 6 |
| Κατανάλωση ρεύματος | 1800 Watt |
| Τροφοδοτικό | AC220V, DC 28V |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 10 watt |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC110-240V, DC 5V/8A |
| Κατανάλωση ρεύματος | 30 Watt |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
| Εύρος υγρασίας | 5% - 95% |
| Είσοδος ισχύος | AC 110-240V |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 165W |
| Βάρος | 6,5 κιλά |
| Μέγεθος προϊόντος | 440×410×120 χιλιοστά |
| Υγρασία | ≤85%RH |
| Τροφοδοτικό | 50 έως 60Hz, AC 100 έως 240V |
|---|---|
| Μπαταρία | Μετασχηματιστής AC (DC12V), Ενσωματωμένη μπαταρία 4000mA/H |
| Φάσμα εμπλοκών | 1-20M (ανάλογα με την ισχύ του σήματος) |
| Βάρος | 650g |
| Εσωτερική διάσταση κιβωτίων | 220×202×65 χιλιοστά |
| Ισχύς εξόδου | 30dBm |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 110-220VAC, DC-5V-0,8A |
| Ακτίνα εμπλοκής | 1-10 μέτρα |
| Βάρος | 0,24 kg |
| Διαστάσεις | 97×48×18 χιλιοστά |
| Κατανάλωση ρεύματος | 25 Watt |
|---|---|
| Βάρος | 1,5 κιλά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
| Υγρασία | 5% - 95% |
| Φάσμα εμπλοκών | Ακτίνα 5-25 μέτρα (εξαρτάται από την τοπική ισχύ του σήματος) |
| Διαστάσεις | 388 x 145 x 55 mm (εκτός κεραίας) |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας | 47 x 27 x 13 εκ |
| Καθαρό Βάρος | 3 κιλά |
| Συνολική ισχύς | 46W |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 20-60 μέτρα στα -75dBm |
| Μέγιστη ισχύς εισόδου ((W) | 100W |
|---|---|
| Αναλογία εμπρός-πίσω ((dB) | ≥20-30 |
| Μπαταρία | 1-2 ώρες χρόνου εργασίας |
| Σύνολο | 86W |
| Βάρος | 9,6 kg |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 6,5 Watt |
|---|---|
| Βάρος | 950 γραμμάρια |
| Διαστάσεις | 90x38x156mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
| Φάσμα εμπλοκών | 10-30M ανάλογα με την ισχύ του σήματος |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (AC220V-DC12V) |
|---|---|
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 5-50 μέτρα (ανάλογα με την ισχύ του σήματος) |
| Διαστάσεις | 238×60×395 χιλιοστά |
| Καθαρό Βάρος | 7,0 κιλά |
| Προαιρετικές συχνότητες | 4G2300, WIFI5.8G, 3.6G, UHF200-400MHz, Ασύρματη κάμερα 1000-1390MHz, κ.λπ. |