| Εύρος υγρασίας | 30%-95% |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +55°C |
| Βάρος | 45 κιλά |
| Διαστάσεις | 592×395×265 χιλιοστά |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 600watt |
| Τροφοδοτικό | 50-60Hz, AC 100-240V |
|---|---|
| Αποτελεσματικό εύρος | 1-20 μέτρα (ανάλογα με την ισχύ του σήματος) |
| Βάρος | 850G |
| Διαστάσεις | 78x34x138mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
| Σχετική Υγρασία Εργασίας | 80% |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 150W |
| Χρόνος Εργασίας | 24 ώρες συνεχώς |
| Φάσμα εμπλοκών | 5-30 μέτρα |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40 έως 55 ℃ |
| Διαστάσεις | 380 × 280 × 130 mm με ενσωματωμένες κατευθυντικές κεραίες 2-10 dBi υψηλής απολαβής |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας | 485 × 350 × 185 χιλιοστά |
| Καθαρό Βάρος | 4,8 κιλά |
| Συνολική ισχύς | 103W |
| Απόσταση προστατευτικών καλυμμάτων | 10-100 μέτρα στα -75dBm |
| Τροφοδοτικό | AC110-240V σε DC24V |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | Σύνολο 103W, 5-10W ανά μπάντα |
| Ακτίνα μαρμελάδας | 10-100 μέτρα |
| Χρώμα | Λευκό / Ασημένιο |
| Μέγεθος προϊόντος | 380×280×130 χιλιοστά (εκτός κεραίας) |
| Μέγεθος συσκευασίας | 330×250×80 χιλιοστά |
|---|---|
| Καθαρό Βάρος | 2 κιλά |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής 50-60Hz AC (110-240V AC/12V DC) |
| φορτιστής αυτοκινήτου | DC12V IN |
| Μήκος κεραίας | 166mm |
| Ονομα | φορητή συσκευή παρεμβολής |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Υγρασία | 30%-95% |
| Διαστάσεις | 220*115*110 mm (Μ*Π*Υ) |
| Βάρος | 8 κιλά |
| Διαστάσεις | 335 x 238 x 60 mm (εκτός κεραίας) |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 8 κιλά |
| Θερμοκρασία εργασίας | -30 έως 60 ° C |
| Εγγύηση | Ένα έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
| Συνολική ισχύς | Συνολική ισχύς |
| Χρόνος Εργασίας | 1-2 ώρες |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
| Διαστάσεις | 78x34x138mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Βάρος | 850G |
| Τροφοδοτικό | 50 έως 60Hz, AC 100 έως 240V |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC 50-60Hz (AC110/240V-DC27V) |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας | 450 × 235 × 95 χιλιοστά |
| Βάρος | Καθαρά 6 κιλά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30 ° C έως 60 ° C |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 20-80 μέτρα στα -75dBm |