| Εγγύηση | 1 Έτος |
|---|---|
| Κεραία | Μήκος 380 mm |
| Διαστάσεις | 330×238×60 χιλιοστά |
| Φάσμα εμπλοκών | Ακτίνα 10-40 μέτρα (-75dBm) |
| Βάρος | 6,5 κιλά |
| Βάρος | 12 κιλά |
|---|---|
| Διάσταση | 680 X 240 X 95mm |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Τροφοδοτικό | AC110 ή 220-240V/συνεχές ρεύμα 27V |
| Φάσμα εμπλοκών | Ακτίνα 50~150 μέτρα (-75dBm@Πανκατευθυντικές κεραίες) |
| Τροφοδοτικό | AC100-240V ή DC 24V |
|---|---|
| Χρόνος Εργασίας | συνεχής λειτουργία 24 ωρών |
| Διαστάσεις | 440 X 250 X 90mm |
| Βάρος | 7 κιλά |
| Εγγύηση | 12 Μήνες |
| Προστασία | 100% Safe VSWR over προστασία (Isolator) για κάθε μονάδα |
|---|---|
| Φάσμα εμπλοκών | 50-150 μέτρα @ -75dBm |
| Χρόνος λειτουργίας της μπαταρίας | 1-2 ώρες (πρόσθετες επιλογές μπαταρίας διαθέσιμες) |
| Διαστάσεις | 490 x 370 x 190 mm (Υ × Π × Β) |
| Βάρος | 14 κιλά |
| Φυσικές διαστάσεις | 339×236×60 χιλιοστά |
|---|---|
| Βάρος | 4 κιλά |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40-60 ℃ |
| ΣΧΕΤΙΚΗ ΥΓΡΑΣΙΑ | 30-80% |
| Θύρες εξόδου | 10 λιμάνια |
| Διαστάσεις | 44 × 11 × 3,5 cm (μήκος × πλάτος × ύψος) |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 3,0 κλ |
| Συνολική ισχύς | 48w |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 10-50 μέτρα στα -75dBm |
| Βάρος | 9,6 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 415mm(L) × 340mm(W) × 174mm(H) |
| Φάσμα εμπλοκών | Ακτίνα 30-100 μέτρα (-75dBm@ Πανκατευθυντικές κεραίες) |
| Λειτουργία με μπαταρία | 1-2 ώρες χρόνου εργασίας |
| Τροφοδοτικό | Τροφοδοτικό AC110 ή 220-240V / DC 27V ή εξωτερικό AC110-220V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +50 ° C |
|---|---|
| Υγρασία λειτουργίας | 30%-95% |
| Βάρος υποδοχής | 6,0 κιλά |
| Κατανάλωση ρεύματος | 480 W |
| Εξωτερική τροφοδοσία | AC~220V |
| Μικτό βάρος | 7 κιλά ανά σετ |
|---|---|
| Διαστάσεις κουτιού | 470×420×115 χιλιοστά |
| Χρόνος λειτουργίας | 365 ημέρες συνεχής λειτουργία |
| GPS L2/L5 | 1170-1280MHz |
| Τροφοδοτικό | Είσοδος AC 100-240V σε DC 12V |
| Μέγεθος | 14,5 * 9,5 cm, 20 * 10 cm ή προσαρμοσμένο, 21,5 * 20 cm, 16 * 11 cm, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Λειτουργία | Ενίσχυση, bluetooth, μικρόφωνο, σήμα κατά της ακτινοβολίας και θωράκισης, αδιάβροχο |
| Χρώμα | Κόκκινο, Ροζ, Μαύρο, Ασημί, Μπλε |
| Εγγύηση | 1 έτος, 12 μήνες, 6 μήνες, 2 χρόνια |
| Βάρος | 1-2KG,40g,60g,28g |