| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC 50 έως 60 Hz |
|---|---|
| Συνολική ισχύς | 125W |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 20-150 μέτρα στα -75dBm |
| Εγγύηση | Ένα έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
| Θερμοκρασία εργασίας | -30 ° C έως 60 ° C |
| Τροφοδοτικό | AC100-240V |
|---|---|
| Χρόνος Εργασίας | 50 λεπτά |
| Βάρος | 10,8 κιλά |
| Διαστάσεις | 200 x 135 x 50 mm (μόνο η κύρια μονάδα, δεν περιλαμβάνει κεραίες) |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Ακτίνα μαρμελάδας | 2-60 μέτρα (ανάλογα με την ισχύ του σήματος σε δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC110-240V σε DC28V |
| Βάρος προϊόντος | Περίπου 3,0 κιλά |
| Μέγεθος προϊόντος | 210x133x85mm (χωρίς κεραία) |
| Χρόνος Εργασίας | Ενσωματωμένη μπαταρία |
| Ονομα | Φορητό GPS Blocker |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10-+50℃ |
| Χρόνος Εργασίας | 1-2 ώρες |
| Διάσταση συσκευής | 135×77×35mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Βάρος | 650g |
| Διαστάσεις | 126mm x 76mm x 35mm (εκτός κεραίας) |
|---|---|
| Καθαρό Βάρος | 0,5 κιλά |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC 50-60Hz (110-240V AC-12V DC) |
| Μπαταρία | 7,4V 4700mAh |
| Εγγύηση | Ένα έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
| Τροφοδοτικό | AC100-240V |
|---|---|
| PCB-2048 Ακτίνα κινητού τηλεφώνου | 20-50 μέτρα (-75dBm@όλως κατευθυνόμενες κεραίες) |
| Χρόνος Εργασίας | 45 λεπτά |
| Βάρος | 20,0 kg |
| Διαστάσεις | 200 x 160 x 50 mm (μόνο η κύρια μονάδα, δεν περιλαμβάνει κεραίες) |
| Χρόνος Εργασίας | 50 λεπτά |
|---|---|
| Διαστάσεις | 200 x 135 x 50 mm (μόνο για την κύρια μονάδα, εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Ακτίνα τηλεχειριστηρίου | 100-500 μέτρα (PCB-2046-CR) |
| Ακτίνα κινητού τηλεφώνου | 20-50 μέτρα (-75dBm@όλως κατευθυνόμενες κεραίες) |
| Διαστάσεις | 592×395×265 χιλιοστά |
|---|---|
| Υγρασία | 30%-95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Φάσμα εμπλοκών | 50-300m (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Αριθμός κεραιών | 3 |
| Βάρος | 3.36kg |
|---|---|
| Μέγεθος | 470*360*8,5 χλστ |
| Υγρασία | 5% - 95% |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 16 Watt |
| Τροφοδοτικό | AC100-240V, DC 12V |
| Τροφοδοτικό | AC220V ή 110V |
|---|---|
| Συνολική ισχύ εξόδου | 400 Watt |
| Βάρος | 28 κιλά |
| Διαστάσεις | 592 * 395 * 265 χλστ |
| Φάσμα εμπλοκών | 50-600 μέτρα (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |