| Συνολική ισχύς | 80-100W |
|---|---|
| Εγγύηση | Ένα έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
| Θερμοκρασία εργασίας | -30 ° C έως 60 ° C |
| Μέγεθος συσκευασίας | 460×235×95 χιλιοστά |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC 50 έως 60 Hz (AC110 ή 240V-DC27V) |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 16 Watt |
|---|---|
| Βάρος | 3.36kg |
| Υγρασία | 5% - 95% |
| Τρέχοντας θερμοκρασία | -10ºC έως +55ºC |
| Πεδίο παρεμβολής (ακτίνα) | 5 - 30 μέτρα (εξαρτάται από την τοπική ισχύ του σήματος) |
| Εγγύηση | Ένα έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
|---|---|
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 7.4V/10000mAh |
| Συνολική ισχύς | 8.4W |
| Μέγεθος συσκευασίας | 25×24×8 εκ |
| φορτιστής αυτοκινήτου | DC12V IN |
| Καθαρό Βάρος | 0,5 κιλά |
|---|---|
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 5-20 μέτρα (ανάλογα με την ισχύ του σήματος) |
| Διαστάσεις | 186×80×40 χιλιοστά (μήκος × πλάτος × ύψος) |
| Τροφοδοτικό | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία λιθίου, 3500mA |
| Εγγύηση | Ένα έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
| Τροφοδοτικό | AC220V ή 110V |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 1000watt |
| Βάρος | 65 κιλά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Φάσμα εμπλοκών | 100-600m (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Τροφοδοτικό | AC220V ή 110V |
|---|---|
| Συνολική ισχύ εξόδου | 300watt |
| Κατανάλωση ρεύματος | 1000watt |
| Υγρασία | 5%-95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Τροφοδοτικό | προσαρμογέας 50 έως 60 Hz AC (110-240V AC/12V DC) |
|---|---|
| Διαστάσεις | 238*134*57mm (εκτός κεραίας) |
| Μικτό βάρος | 1,0 κλ |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 30-100 μέτρα στα -75dBm (διαφέρει ανάλογα με την τοπική ισχύ του σήματος) |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 7.4V/8000mAh |
| Καθαρό Βάρος | 16 κιλά |
|---|---|
| Συνολική ισχύς | 75W |
| Θερμοκρασία εργασίας | -30 ° C έως 60 ° C |
| Μέγεθος συσκευασίας | 550 x 450 x 300 mm |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 20-500 μέτρα στα -75dBm |
| Τροφοδοτικό | AC220V ή 110V |
|---|---|
| Βάρος | 65 κιλά |
| Διαστάσεις | 720*490*240 χλστ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Υγρασία | 5%-95% |
| Καθαρό Βάρος | 7,0 κιλά |
|---|---|
| Διαστάσεις | 238 mm (πλάτος) × 60 mm (ύψος) × 395 mm (μήκος) |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (AC220V-DC12V) |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 5-50 μέτρα @ -75dBm (εξαρτάται από την ισχύ του τοπικού σήματος) |
| Χρώμα | Μαύρος |