| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| باند فرکانس عملیاتی | باند ایکس |
| پهپاد | 3 کیلومتر-5 کیلومتر |
| نام | سيستم هاي ضد درون |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1 تا 3 کيلومتر |
| گزینه های نوع آنتن | انتن های جهت دار یا همه جهت دار |
| مشخصات | مسدود کننده زندان |
| مبدا | چین |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
|---|---|
| پوشش آزیموت | 0 تا 360 درجه |
| دقت سرعت | 0.5 متر بر ثانیه - 45 متر بر ثانیه |
| مصرف برق | ≤250 وات |
| منبع تغذیه | AC220V - AC240V |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، "Mavic"، RCS≈0.01 متر مربع) |
| پوشش ارتفاعی | 40 درجه |
| وزن خالص | ≤70 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC220V/250W |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، Mavic، RCS≈0.01m²) |
| پوشش آزیموت | 360 درجه + (رادار تشخیص ارتفاع 3 بعدی) |
| منبع تغذیه | AC220V/250W |
| دمای کاری | -40 تا +60 درجه سانتی گراد |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، Mavic، RCS≈0.01 متر مربع) |
| پوشش آزیموت | 4 پنل: 360 درجه + (رادار تشخیص ارتفاع 3 بعدی) |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| وزن خالص | ≤70 کیلوگرم |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، "Mavic"، RCS≈0.01 متر مربع) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| منبع تغذیه | AC220V/250W |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، "Mavic"، RCS≈0.01 متر مربع) |
| پوشش ارتفاعی | 40 درجه |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| اوج خروجی | 4W/پانل |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، "Mavic"، RCS≈0.01 متر مربع) |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| اوج خروجی | 4W/پانل |
| منبع تغذیه | AC220V/250W |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، "Mavic"، RCS≈0.01 متر مربع) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| اوج خروجی | 4W/پانل |