| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| اوج خروجی | 4W/پانل |
| منبع تغذیه | AC220V/40W |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| منبع تغذیه | AC220V/120W |
| دمای کاری | -40 تا +60 درجه سانتی گراد |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| اوج خروجی | 120 وات / پنل |
| منبع تغذیه | AC220V/120W |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، Mavic، RCS≈0.01 متر مربع) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| منبع تغذیه | AC220V/250W |
| برنامه | مکان های عمومی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | محصولات حفاظتی امنیتی |
| اندازه هدف | ≥0.1mx0.1m |
| سرعت | ≤50 متر بر ثانیه |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، "Mavic"، RCS≈0.01 متر مربع) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| پوشش ارتفاعی | 40 درجه |
| منبع تغذیه | AC220V/250W |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، "Mavic"، RCS≈0.01 متر مربع) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| اوج خروجی | 4W/پانل |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، "Mavic"، RCS≈0.01 متر مربع) |
| دقت فاصله | ≤10 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| اوج خروجی | 4W/پانل |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، "Mavic"، RCS≈0.01 متر مربع) |
| پوشش ارتفاعی | 40 درجه |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| اوج خروجی | 4W/پانل |
| فرکانس | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، "Mavic"، RCS≈0.01 متر مربع) |
| پوشش ارتفاعی | 40 درجه |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| منبع تغذیه | AC220V/250W |