| قدرت خروجی کل | 90 وات |
|---|---|
| وزن | 15 کیلوگرم |
| ابعاد | 320×120×430 میلی متر (طول × عرض × ارتفاع) |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| محدوده جنجال | 50-200 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
|---|---|
| محدوده جنجال | 50-200 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| وزن | 21 کیلوگرم |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| قدرت خروجی کل | 250 وات |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC220V، DC24V |
| محدوده جنجال | 20-120 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| مصرف برق | 400 وات |
| وزن | 15 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC110-240V |
|---|---|
| شعاع پارازیت | 50-800M (بسته به قدرت سیگنال محیطی) |
| وزن | 75 کیلوگرم |
| رطوبت | 5 ٪ -95 ٪ |
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| منبع تغذیه | AC110-240V |
|---|---|
| توان خروجی | 1000 وات |
| وزن | 65 کیلوگرم |
| رطوبت | 5 ٪ -95 ٪ |
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| منبع تغذیه | AC220 ولت یا 110 ولت |
|---|---|
| مصرف برق | 1000 وات |
| وزن | 65 کیلوگرم |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| محدوده جنجال | 100-600 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| قدرت خروجی کل | 600 وات |
|---|---|
| وزن | 35 کیلوگرم |
| ابعاد | 580×280×410 میلی متر |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| محدوده جنجال | 50-500 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| ابعاد | 400×288×155 میلی متر |
|---|---|
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| تعداد آنتن | 7 |
| محدوده جنجال | 10-60 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
|---|---|
| ابعاد | 580×280×410 میلی متر |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| وزن | 35 کیلوگرم |
| قدرت خروجی کل | 300 وات |
| وزن | 55 کیلوگرم |
|---|---|
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| تعداد آنتن | 8 |
| محدوده جنجال | 500-1100 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| نوع آنتن | آنتن های همه جهته با بهره بالا |