| Zasilanie | 12 V 1 A, 11 V-36 V/1,5 A |
|---|---|
| Zużycie energii | 1200 W |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Wilgotność | 30%-95% |
| Wymiary | 592×395×265 mm |
| Całkowita moc wyjściowa | 220 W |
|---|---|
| Rozmiar ciała | Korpus 45*35*25 CM (antena 6*2 CM) |
| Masa ciała | 25,0 kg |
| Temperatura pracy | -20℃~75℃ |
| Wilgotność robocza | 35~95% |
| Moduły zakłócające | 6 |
|---|---|
| Skoczek | 1/2 Superelastyczny kabel koncentryczny |
| Zakres zagłuszania | 50-300 metrów (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Waga i wymiary | 25 kg, 510 × 430 × 350 mm |
| Zasilanie | AC220V, DC 28V |
| Wilgotność | 30%-95% |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ° C do +50 ° C. |
| Rozmiar | 120 x 21 x 10 cm |
| Waga | 6 KG |
| Moc wyjściowa | 60 W |
| Nazwa | Zakłócacz bomb w konwoju |
|---|---|
| Gwarancja | 12 miesięcy od daty dostawy |
| Temperatura pracy | -20°C do 50°C |
| Waga brutto | 60 kg |
| Rozmiar opakowania | 800*700*600mm |
| Promień ekranujący | 0,5-1,5 metra |
|---|---|
| Efekt ekranowania | > 80% |
| Kąt ekranowania | Poziomo 90° / Pionowo 90° |
| Waga produktu | 0,6 kg |
| Wymiary produktu | 142*74*29mm |
| Nazwa | system zakłócający funkcjonowanie więzienia |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 240 W |
| Promień zakleszczenia | 20-100 metrów (w zależności od lokalnej siły sygnału) |
| Zasilanie | AC220V, DC28V |
| Zużycie energii | 800 W |
| Zasilanie | AC100-240 V |
|---|---|
| Czas pracy | 50 minut |
| Waga | 1,8 kg |
| Wymiary | 200 x 135 x 50 mm (tylko jednostka główna, bez anten) |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zasilanie | AC100-240 V |
|---|---|
| PCB-2048 Promień telefonu komórkowego | 20-50 metrów (-75dBm przy antenach dookólnych) |
| Czas pracy | 45 minut |
| Waga | 2,0 kg |
| Wymiary | 200 x 160 x 50 mm (tylko jednostka główna, bez anten) |
| Waga | 1KG brutto |
|---|---|
| Temperatura pracy | -10 do +55°C |
| Zakres zagłuszania | Promień 1-20 m (w zależności od lokalnego natężenia sygnału) |
| Ładowanie | 4 godziny pełnego ładowania, 1-2 godziny czasu pracy |
| Wymiary | 132x80x40mm (bez anten) |