| Woltaż | 27/28 V prądu stałego, 220 V, 28 V |
|---|---|
| Funkcjonować | sygnał blokowy dronu dronu, izolowany sygnał RF |
| Osiągać | 45/50 dB, 50 dB, 45 dB |
| Tworzywo | Aluminium i miedź, tworzywo sztuczne |
| Odległość sterowania | 1000 metrów,>500m |
| Nazwa | Blokery sygnału GPS |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Wilgotność | 30%-95% |
| Waga | 15 kg |
| Zakres zagłuszania | 20-120 metrów (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Waga | 3,5 kg |
|---|---|
| Wewnętrzny wymiar pudełka | 450×350×300mm |
| Czas pracy | 1,5 godziny ciągłej pracy |
| Całkowita moc wyjściowa | 40W |
| Kierunkowy zasięg zagłuszania | 1000-1200 metrów (sygnał GPS na odległość 1200 m, poniżej poziomu sygnału ≤-85dBm) |
| Nazwa | Blokada GPS telefonu komórkowego |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Zakres zagłuszania | Promień 1-20M (sygnał komórkowy ≤-75dBm w lokalizacji) |
| Bateria | Wbudowane 7,4 V 4500 mAh, 1,5–3 godziny pracy po 3 godzinach ładowania |
| Wymiary | 170×100×50 mm (255mm z antenami) |
| Moc wyjściowa | 37dBm |
|---|---|
| Zasilanie | Wbudowany akumulator 24V, 8A (120 minut ciągłej pracy) |
| Aplikacja | Lotnisko, testowanie laboratoryjne/Jammer sygnałowy, Jammer, konferencja, dron kontrolny GPS/GALILEO |
| Gwarancja | 1 rok |
| Tworzywo | Aluminium i miedź, tworzywo sztuczne |
| Nazwa | Zakłócacze dronów UAV |
|---|---|
| Rozmiar produktu | 450 × 105 × 60 mm |
| Waga produktu | Około 1,5kg |
| Moc wyjściowa | Łącznie 20 W, 5-10 W na pasmo |
| Typ sygnału zacięcia | Drony RC 2,4G/5,8 GHz/GPS Sygnały GLONASS L1 |
| Nazwa | Zagłuszacz sygnału Wi-Fi |
|---|---|
| Waga netto | 1,8 kg |
| Rozmiar opakowania | 295×260×125 mm |
| Długość anteny | 166 mm |
| Wbudowana bateria | 7,4 V/12000 mAh |
| Nazwa | zakłócacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Rozmiar | 14,5 * 9,5 cm, 20 * 10 cm lub niestandardowe, 21,5 * 20 cm, 16 * 11 cm, dostosowane |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 1 rok, 12 miesięcy, 6 miesięcy, 2 lata |
| Waga | 1-2 KG, 40 g, 60 g, 28 g |
| Nazwa | Zakłócacz sygnału Wi-Fi Bluetooth |
|---|---|
| Zasilanie | Adapter 50-60 Hz AC |
| Całkowita moc | 5,6 w |
| Promień ekranujący | 2-20 metrów przy -75dBm |
| Wbudowana bateria | 7,4 V/4700 mAh |
| Nazwa | Blokada GPS telefonu komórkowego |
|---|---|
| Waga | 1,8 kg |
| Wymiary | 200 x 135 x 50 mm (tylko jednostka główna, bez anten) |
| Pojemność całkowita | 16,0 W |
| Zasilanie | Ładowarka samochodowa AC100-240V lub 12V |