| Waga | 1KG brutto |
|---|---|
| Temperatura pracy | -10 do +55°C |
| Zakres zagłuszania | Promień 1-20 m (w zależności od lokalnego natężenia sygnału) |
| Ładowanie | 4 godziny pełnego ładowania, 1-2 godziny czasu pracy |
| Wymiary | 132x80x40mm (bez anten) |
| Nazwa | Bloker częstotliwości telefonu komórkowego |
|---|---|
| Wymiary | 220×202×60mm |
| Waga | 0,75 kg |
| Temperatura przechowywania | -40 ° C do 60 ° C. |
| Moc wyjściowa RF | 3 waty |
| Wymiary | 126 mm x 76 mm x 35 mm (bez anteny) |
|---|---|
| Waga netto | 0,5 kg |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy 50–60 Hz (110–240 V AC–12 V DC) |
| Bateria | 7,4 V 4700 mAh |
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |
| Rozmiar opakowania | 480*115*100mm |
|---|---|
| Waga netto | 1,5 kg |
| Całkowita moc | 20W |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy 50–60 Hz (AC110 lub 240–24 V DC) |
| Wbudowana bateria | 24V4Ah |
| Aplikacja | Lotnisko, testowanie laboratoryjne/Jammer sygnałowy, Jammer, konferencja, dron kontrolny GPS/GALILEO |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Funkcjonować | sygnał blokowy dronu dronu, izolowany sygnał RF |
| Tworzywo | Aluminium i miedź, tworzywo sztuczne |
| Odległość sterowania | 1000 metrów,>500m |
| Waga | 15 kg |
|---|---|
| Rozmiar (dł. × szer. × wys.) | 320×120×430 mm |
| Wilgotność | 30%-95% |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Zakres zagłuszania | 20-120 metrów (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, AC 100 do 240 V |
|---|---|
| Adapter | Zasilacz sieciowy (DC12-24V) |
| Bateria | Wbudowane 4300 mAh |
| Całkowita moc wyjściowa | 6,5 W |
| Zakres zagłuszania | 10-30m |
| Wilgotność | 30%-95% |
|---|---|
| Wymiary | 580×280×410mm |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Waga | 35 KG |
| Całkowita moc wyjściowa | 300 W |
| Wymiary | 490×340×90mm |
|---|---|
| Waga | 4,9 kg (urządzenie), 6,5 kg (w opakowaniu) |
| Zużycie energii | 350 W |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Czas pracy baterii | 60 minut |
| Wilgotność | 30%-95% |
|---|---|
| Rozmiar (dł. × szer. × wys.) | 580×280×410 mm |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Waga | 30 KG |
| Zasilanie | AC220V, DC24V |