| Temperatura pracy | -20°C do +65°C |
|---|---|
| WILGOTNOŚĆ WZGLĘDNA | 5% -95% niekondensowanie |
| MOC OPERACYJNA | Wewnętrzny zasilacz 90-260 VAC / 24 V DC |
| Baterie | Wewnętrzny akumulator litowo-jonowy 20AH |
| chłodzenie | Wymuszone chłodzenie powietrza |
| Wymiary | 520×230×200mm (bez anten) |
|---|---|
| Waga netto | 7 kg |
| Temperatura pracy | -30 ° C do 60 ° C. |
| Promień ekranujący | 20-150 metrów przy -75dBm (w zależności od lokalnej siły sygnału) |
| Całkowita moc | 80-100W |
| Moduły na jednostkę | 13 |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 1300 watów |
| Zasilanie | AC110-240V, 24V lub 48V DC |
| Zdalne sterowanie | Przewodowy włącznik/wyłącznik |
| Godziny otwarcia | Nieograniczony |
| Zasilanie | AC 110-240V / DC 12V |
|---|---|
| Wymiary | 278 × 137 × 42 mm |
| Waga | 2,5 kg |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Zakres wilgotności | 5% - 95% |
| Zasięg detekcji | 100-2000 m (środowisko miejskie, testowane przez DJI AIR2) |
|---|---|
| Azymut sondy | 0°-360° (antena dookólna) |
| Zużycie energii | 900 W. |
| Zakres zagłuszania | 800-1500M |
| Wymiary | 520 × 400 × 230 mm |
| Rozmiar | 660X290X50mm |
|---|---|
| Waga | 2,8 kg, waga opakowania: 5 kg |
| Zużycie energii | 120 W |
| Temperatura pracy | -20ºC do +55ºC |
| Czas pracy na baterii | 60 minut |