| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Aplikacja | anty-dron |
| Częstotliwość robocza | 300-1500 MHz |
| Napięcie robocze | 12-36v |
| Złącze prądu stałego | DW9 |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 100 W |
| Waga | 500g |
| Rozmiar | 117,1*25,6*16 mm |
| Napięcie - zasilanie | 24-30 V |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 50 W |
| Waga | 500g |
| Rozmiar | 117,1*25,6*16 mm |
| Napięcie - zasilanie | 24-30 V |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 30 W |
| Waga | 500g |
| Rozmiar | 109,5*28,5*16 mm |
| Napięcie - zasilanie | 24-30 V |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 100 W |
| Zakres częstotliwości | 1100-1500 MHz |
| napięcie robocze | 28 V |
| Prąd roboczy | 8 - 10A |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Aplikacja | Moduł przeciw dronom |
| Rozmiar produktu | 100*58*13mm |
| Waga netto | 0,3 kg |
| Całkowita moc wyjściowa | 30 W |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 200-300 MHz |
| Moc wyjściowa | 50 W |
| napięcie robocze | 30V |
| Specyfikacja | 37,3*112*19,5 mm |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Nazwa produktu | Moduł przeciw dronom |
| Napięcie robocze | 24-32 V |
| Maksymalna moc wyjściowa | 47dBm |
| Częstotliwość i moc | 4000-6000 MHz 100 W |
| Nazwa | Wzmacniacz mocy RF z modułem anty FPV |
|---|---|
| Typ | Moduł radiowy |
| Częstotliwość | 100-400 MHz |
| Napięcie robocze | 24-28v |
| Moc | 50 W |
| Nazwa | wzmacniacz szerokopasmowy |
|---|---|
| Typ | Moduł radiowy |
| Zakres częstotliwości | 4000-4900 MHz |
| Moc wyjściowa | 80W |
| napięcie robocze | 24-28v |