| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 1 W ~ 1000 W |
| Częstotliwość | 20 MHz ~ 20 GHz |
| napięcie robocze | 24-28v |
| Prąd roboczy | 3-4A |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 150W-200W |
| Częstotliwość | 1170-1280MHz |
| napięcie robocze | 24-36V |
| Rozmiar | 117,1*25,6*16 mm |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 50 W |
| Częstotliwość | 720-1020 MHz |
| Wymiar | 117*40*18mm |
| Waga | 230g |
| Aplikacja | anty-dron |
|---|---|
| Funkcja | Wytrzymały |
| Moc wyjściowa | 50 W |
| napięcie robocze | 24-28v |
| Prąd roboczy | 3-4A |
| Nazwa | Wzmacniacz szerokopasmowy RF |
|---|---|
| Typ | Moduł radiowy |
| Moc wyjściowa | 1 W ~ 1000 W |
| Częstotliwość | 20 MHz ~ 20 GHz |
| napięcie robocze | 24-28v |
| Nazwa | Wzmacniacz szerokopasmowy |
|---|---|
| Typ | Moduł radiowy |
| Aplikacja | Moduł przeciw dronom |
| Rozmiar produktu | 160*100*18,8mm |
| Waga netto | 500g |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Nazwa | Wzmacniacz mocy RF z modułem anty FPV |
| Częstotliwość | 700-1000 MHz (konfigurowalny) |
| Napięcie robocze | 32 V. |
| Moc | 100 W |
| Nazwa | Wzmacniacz mocy RF |
|---|---|
| Typ | Moduł radiowy |
| Aplikacja | Wzmacniacz mocy RF |
| Rozmiar produktu | 20X15X2cm |
| Waga netto | 0,9 kg |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Aplikacja | Moduł antyrobowy |
| Działający przepustowość | 2000 MHz |
| WILGOTNOŚĆ WZGLĘDNA | 5% ~ 95%, bez kondensacji |
| Flustuatio na strefie | ≤3,0 dB |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Aplikacja | anty-dron |
| Częstotliwość robocza | 1500-2500 MHz |
| Napięcie robocze | 12-36v |
| Złącze prądu stałego | DW9 |