| Parameter Name | Parameter Details |
|---|---|
| Model | U-PJ-OBD |
| Jamming Frequencies | 1500~1600MHz, 1220MHz-1230MHz |
| Jamming Radius | Up to 1-15 meters (depending on signal strength) |
| Operating Temperature | -30ºC to +60ºC |
| Storage Temperature | -50ºC to +60ºC |
| Device Size | 20mm × 30mm × 38mm |
| Device Weight | 150g |