| Name | Coastal Surveillance Radar |
|---|---|
| Frequency Band | X Band |
| Detection Speed | 0.5 M/s - 83 M/s |
| Data Rate | ≤ 5 S/Circle |
| Power Supply | ≤ 250W (Power Consumption) AC220V (Input) |
| Weight | 65Kg |
|---|---|
| Power Consumption | 3000W |
| Power Supply | AC110-240V |
| Jamming Radius | 50-800M (environment Dependent) |
| Antenna Size (L*H*W) | 640*540*550mm |
| Working Frequency | C Band (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| Detection Range | 1.2km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0.01 Square Meter) |
| Target Detection Speed | 0.2m/s - 25m/s |
| Peak Output | 4W/Panel |
| Power Supply | AC220V/250W |
| Power Supply | AC220V, DC24V |
|---|---|
| Weight | 15Kg |
| Humidity | 30%-95% |
| Jamming Range | 20-120m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Internal Battery | 24V DC, 2 Hours Runtime |
| Dimensions (L×W×H) | 320×120×430 Mm |
|---|---|
| Humidity Range | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Number Of Antennas | 6 |
| Jamming Range | 20-120 Meters (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Power Supply | AC220V, DC24V |
|---|---|
| Total Output Power | 90Watt |
| Power Consumption | 300Watt |
| Jammer Module Number | 6 |
| Number Of Antennas | 6 |
| Minimum Detection Range | ≤100m |
|---|---|
| Distance Accuracy | ≤10m |
| Working Frequency | C Band (5.5-5.8GHz) |
| Detection Range | 1.5km (Pedestrians) 3km (Vehicles) |
| Azimuth Coverage | Single Panel: 90° (Dual Panel: 180°, 3-panel: 270°, 4-panel: 360°) |
| Working Frequency | C Band (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| Detection Range | 1.2km (DJI Phantom 3/4, Mavic, RCS≈0.01 Square Meter) |
| Azimuth Coverage | 4-panel: 360°+ (Height Detection Radar 3D) |
| Target Detection Speed | 0.2m/s - 25m/s |
| Net Weight | ≤70kg |