| Detection Range | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Specification | Integrated Solution |
| Origin | China |
| Application | Security Protection |
| Trademark | OEM Available |
| Detection Range | 1-3km |
|---|---|
| Production Capacity | 100Piece/Year |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Origin | China |
| Specification | Prison Jammer |
| Specification | 200kg |
|---|---|
| Application | Conference Center |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
| Jammer Antenna | Directional + Omni-Directional |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
|---|---|
| Detection Range | 1-3km |
| Antenna Type Options | Directional Or Omni-Directional Antennas Option |
| Specification | Prison Jammer |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Detection Range | 1-3km |
|---|---|
| Specification | Prison Jammer |
| Origin | China |
| Production Capacity | 300 Piece/Year |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Origin | China |
|---|---|
| Specification | 200kgs |
| OEM | Available |
| Application | Conference Center |
| Effective Range | 1km/3km/4-6km |
| Detection | Radar |
|---|---|
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Trademark | Customized |
| Range | 1km/3km/4-6km |
| Specification | 100 Kgs Around |
| Operating Temperature | -25°C To +65°C |
|---|---|
| Power Supply | AC110-240V, DC 24V |
| Antennas | 2x Omni-directional Antennas |
| Humidity Range | 5% - 95% |
| Dimensions | 320*210*90 Mm |
| Coverage | 360° |
|---|---|
| Detection Range | 5km (radius) |
| Data Rate | 3-7 Seconds |
| Simultaneous Detection | ≥ 30 Drones |
| Voltage Range | AC 100V-240V |
| Detection Frequency Bands | 70MHz-6GHz Full Frequency Band Scanning, Detection And Display |
|---|---|
| Key Detection Frequency Bands | 800MHz, 900MHz, 1.2GHz, 1.4GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Detection Distance | ≥10km (dependent On Working Conditions) |
| Detection Range | Horizontal: 360° Coverage Vertical: -90° To 90° |
| Detection Device Weight | ≤15kg |