| Detection | Radar |
|---|---|
| Specification | 100 Kgs Around |
| Origin | China |
| Range | 1km/3km/4-6km |
| Trademark | Customized |
| Detection | Up To 3 Kilometers |
|---|---|
| Frequency Band Support | 30MHz - 6GHz |
| Detection Height | 1km |
| DF Accuracy | 10° (following) ≤3° (hovering) |
| Power Voltage | AC 100V-240V |
| Detection Technology | CRPC Passive Detection |
|---|---|
| Frequency Range | 30MHz - 6GHz |
| Rate | 3-7 Seconds |
| Direction Finding Accuracy | 10° (following), ≤3° (hovering) |
| Operating Time | 7*24 Hours Continuous Operation |
| Monitoring Capability | 360°/90° Real-time |
|---|---|
| Color | As Picture Show |
| Warranty | 1Year |
| Detecting Distances | Up To 1-3km. |
| Technology Based | C-band & S-band |
| Trademark | WaveSonics |
|---|---|
| Production Capacity | 100Piece/Year |
| Detection Range | 1-3km |
| Origin | China |
| Specification | Prison Jammer |
| Application | Security Protection |
|---|---|
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Trademark | OEM Available |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
| Origin | China |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
|---|---|
| Detection Range | 1-3km |
| Specification | Prison Jammer |
| Origin | China |
| Outdoor Using | Outdoor Using |
| Detection Range | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Specification | Integrated Solution |
| Origin | China |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
| Trademark | OEM Available |
| Effective Range | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Application | Conference Center |
| OEM | Available |
| Specification | 200kgs |
| Origin | China |
| Detection | Radar |
|---|---|
| Range | 1km/3km/4-6km |
| Specification | 100 Kgs Around |
| Origin | China |
| Neutralization | RF Jammer |