| Netwerkverenigbaarheid | 2G/3G/4G/GSM |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 800-1500 m² |
| Verdienen | 70db |
| Uitgangsvermogen | 23DBM |
| Frequentiebereik | 800/850/900 MHz |
| Netwerkverenigbaarheid | 2G/3G/4G/GSM |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 3000 ~ 5000 m² |
| Verdienen | 80db |
| Uitgangsvermogen | 27dBm |
| Maat | 170*126*21mm |
| Type | 4G Signal Booster |
|---|---|
| Frequentie | 1800MHz |
| Dekkingsgebied | 500-1000 m² |
| Uitgangsvermogen | 20dBm |
| Gewicht | 0,6 kg |
| Rimpeling in band | 8db |
|---|---|
| Ruisfiguur | ≤ 6dB |
| Intermodulatie producten | ≤ -40dBc |
| Tijdvertraging | ≤ 1,5 μs |
| Vochtigheid | < 90=""> |
| Type | 3G signaalversterker |
|---|---|
| Netwerkverenigbaarheid | 5G, 2G, 4G, GSM, 3G |
| Dekkingsgebied | 300-500 m² |
| transmissiesnelheid | ≤ -36dBm |
| Verdienen | 75 dB ± 2 dB |
| Type | Tri-band booster |
|---|---|
| Netwerkverenigbaarheid | GSM, 2G, 3G, 4G |
| Dekkingsgebied | 2500-3000 m² |
| transmissiesnelheid | ≤ -36dBm |
| Verdienen | 75,0 dB |
| Dekking | 800-1500m² |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 23DBM |
| Verdienen | 70db |
| Materiaal | ABS |
| Maat | 118*91*18mm |
| Type | Enkele bandversterker |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 500-1500 m² |
| transmissiesnelheid | 9kHz~1GHz |
| Verdienen | 75,0 dB |
| Netwerkverenigbaarheid | LTE, 2G, 4G, 3G |
| Totaal uitgangsvermogen | 80W |
|---|---|
| Afmetingen | 45×30×25cm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 20-100 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Stroominvoer | AC 110-240V |
|---|---|
| Gewicht | 6,5 kg |
| Verpakkingsgrootte | 450×430×150mm |
| Antenne -winst | 5 dBi |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |