| Afmetingen | 592×395×265mm |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Trui | 1/2 Superflexibele coaxiale kabel |
| Jamming Range | 50-600 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Gewicht | 15KG |
|---|---|
| Afmetingen | 320×120×430mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Jamming Range | 20-120 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Totaal uitgangsvermogen | 300W |
|---|---|
| Afmetingen | 720×490×240mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 100-600 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Verdienen | 70db |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 23DBM |
| Type | 4G Signal Booster |
| Dekkingsgebied | 100-700m² |
| Afmetingen | 118×91×30mm |
| Type | 4G Signal Booster |
|---|---|
| Netwerk | 2G, 3G, 4G |
| Verdienen | 90,0 dB |
| Frequentie | 900/1800/2100MHz |
| Uitgangsvermogen | 37DBM |
| Gewicht en afmetingen | 10 kg, 45 x 30 x 15 cm (verpakking: 55 x 34 x 21,5 cm) |
|---|---|
| Stortingsbron | Frequentie-scantechnologie |
| Jamming Range | 20-100 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Trui | 7D-FB superflexibele coaxkabel |
| Stroomverbruik | 250Watt |
| Voeding | AC220V of DC48V |
|---|---|
| Gewicht | 40 kg |
| Afmetingen | 592 × 395 × 265 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 50-300 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het lokale mobiele netwerk) |
| Voeding | AC220V |
|---|---|
| Het blokkeren Gebied | 20-80 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Gewicht | 8 kg |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Gelijkstroom | 24V, 15A met interne batterij (2 uur werking) |
| Afmetingen | 400×288×155mm |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Aantal Antennes | 7 |
| Jamming Range | 10-60 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Naam | De Telefoonstoorzenders van de gevangeniscel |
|---|---|
| Afmetingen | 720×490×240mm (L×B×H) |
| Gewicht | 65KG |
| Stroomverbruik | 1000watt |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |