| Ripple in Band | 8dB |
|---|---|
| Σχήμα θορύβου | ≤ 6dB |
| Προϊόντα Διαμόρφωσης | ≤ -40dBc |
| Καθυστέρηση | ≤ 1,5 μs |
| Υγρασία | < 90=""> |
| Κέρδος | 70dB,65±2dB,60-75dB,UL Gp≥65 DL Gp≥70,65dB |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | 23dbm,2w/5w/10w/20w/40w/60w,17±2dBm,17dBm;20dBm;23dBm;27dBm,15~25dBm |
| Χρώμα | Μπλε, μαύρο, άσπρο. |
| Συχνότητα | 900/1800/2100MHz,2.412-2.484GHz,900MHz / 2100MHz / 1800MHz,επαναλήπτης GSM900MHz,890-915MHz/935-960M |
| Μέγεθος | 150*138*32 mm, 130 x 100 x 20 mm, 165 * 115 * 35.240 x 182 x 22 mm, 25 * 19 * 2,2 cm |
| Κάλυψη | 500-1000 τμ |
|---|---|
| ρυθμό μετάδοσης | 200 MHz |
| Κεραίες | 5dBi |
| Βάρος | 5 κιλά |
| Τροφοδοτικό | AC 100-240V, DC 9V5A |
| Συμβατότητα δικτύων | 2G 3G 4G |
|---|---|
| Περιοχή κάλυψης | 3000-5000 τμ |
| Κέρδος συστήματος | 90dB |
| Συχνότητα | 1800MHz |
| Ισχύς εξόδου | 43dBm |
| Συμβατότητα δικτύων | 2G/3G/4G/GSM |
|---|---|
| Περιοχή κάλυψης | 800-1500 τμ |
| Κέρδος | 70dB |
| Ισχύς εξόδου | 23DBM |
| Εύρος Συχνοτήτων | 800/850/900 MHz |
| Συμβατότητα δικτύων | 2G, 3G, 4G, GSM |
|---|---|
| Περιοχή κάλυψης | 500-1000 τμ |
| ρυθμό μετάδοσης | 75MHz |
| Συχνότητα | 900/1800 MHz |
| Κέρδος | 75dB |
| Συμβατότητα δικτύων | 2G/3G/4G/GSM |
|---|---|
| Περιοχή κάλυψης | 3000~5000 τμ |
| Κέρδος | 80dB |
| Ισχύς εξόδου | 27dbm |
| Μέγεθος | 170*126*21 χλστ |
| Ισχύς εξόδου | 23dbm,2w/5w/10w/20w/40w/60w,17±2dBm,17dBm;20dBm;23dBm;27dBm,15~25dBm |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Συχνότητα | 900/1800/2100MHz,2.412-2.484GHz,900MHz / 2100MHz / 1800MHz,επαναλήπτης GSM900MHz,890-915MHz/935-960M |
| Μέγεθος | 150*138*32 mm, 130 x 100 x 20 mm, 165 * 115 * 35.240 x 182 x 22 mm, 25 * 19 * 2,2 cm |
| Κάλυψη | 100-700 τμ, 100 m2, 3000 τμ, 2000 τμ |
| Κάλυψη | 500-1000 τμ |
|---|---|
| Κέρδος | 75dB |
| Ισχύς εξόδου | 23DBM |
| Τροφοδοτικό | AC 90-264V, DC 9V/5A |
| Μέγεθος | 124*170*65 χλστ |
| Συμβατότητα δικτύων | 2G/3G/4G/DCS |
|---|---|
| Περιοχή κάλυψης | 3000~5000 τμ |
| Κέρδος | 80dB |
| Διαστάσεις | 170*126*21 χλστ |
| Ripple in Band | ≤ 8dB |