| Τύπος | Αναμνηστικό σήματος 4G |
|---|---|
| Υποστηριζόμενα δίκτυα | 2G 3G 4G |
| Περιοχή κάλυψης | 800-1500 τμ |
| Εύρος Συχνοτήτων | 1800/2100 MHz |
| Βάρος | 1 κιλό |
| Βάρος | 0,6 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 118 × 91 × 18 mm |
| Ισχύς εξόδου | 20dbm |
| Κέρδος | 70dB |
| 70dB | 500-1000 τμ |
| Τύπος | Αναμνηστικό σήματος 4G |
|---|---|
| Υποστήριξη δικτύου | 2G 3G 4G |
| Κέρδος συστήματος | 90dB |
| Εύρος Συχνοτήτων | 900/1800/2100MHz |
| Βάρος | 30 κιλά |
| Τύπος | Αναμνηστικό σήματος 4G |
|---|---|
| Δίκτυο | 2 G, 3 G, 4 G |
| Κέρδος | 90,0db |
| Συχνότητα | 900/1800/2100MHz |
| Ισχύς εξόδου | 37DBM |
| Τύπος | Ενισχυτής σήματος 3G |
|---|---|
| Συμβατότητα δικτύων | 5G, 2G, 4G, GSM, 3G |
| Περιοχή κάλυψης | 300-500 τμ |
| ρυθμό μετάδοσης | ≤ -36dBm |
| Κέρδος | 75dB ± 2dB |
| Τύπος | Αναμνηστικό σήματος 4G |
|---|---|
| Συμβατότητα δικτύων | 2G, 3G, 4G, GSM |
| Περιοχή κάλυψης | 3000-5000 τμ |
| Κέρδος ενισχυτή | 80dB |
| Βάρος | 5,5 κιλά |
| Τύπος | Αναμνηστικό σήματος 4G |
|---|---|
| Κάλυψη | 500-1000 τμ |
| Ισχύς εξόδου | 20dbm |
| Μέγεθος | 224*170*65 χλστ |
| Βάρος | 3,5 κιλά |
| Τύπος | Αναμνηστικό σήματος 4G |
|---|---|
| Περιοχή κάλυψης | 800-1500 τμ |
| Κέρδος | 75dB |
| Διαστάσεις | 224 × 170 × 65 mm |
| Βάρος | 3,5 κιλά |
| Κέρδος | 70dB,65±2dB,60-75dB,UL Gp≥65 DL Gp≥70,65dB |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | 23dbm,2w/5w/10w/20w/40w/60w,17±2dBm,17dBm;20dBm;23dBm;27dBm,15~25dBm |
| Χρώμα | Μαύρο, άσπρο |
| Συχνότητα | 900/1800/2100MHz,2.412-2.484GHz,900MHz / 2100MHz / 1800MHz,επαναλήπτης GSM900MHz,890-915MHz/935-960M |
| Μέγεθος | 150*138*32 mm, 130 x 100 x 20 mm, 165 * 115 * 35.240 x 182 x 22 mm, 25 * 19 * 2,2 cm |
| Χειροκίνητος έλεγχος απολαβής | 31dB / 1dB Βήμα |
|---|---|
| Ripple in Band | 8dB |
| Σχήμα θορύβου | ≤ 6dB |
| Προϊόντα Διαμόρφωσης | ≤ -40dBc |
| Διαστάσεις | 189 × 268 × 58 χιλιοστά |