| Τύπος | Αναμνηστικό σήματος 4G |
|---|---|
| Συχνότητα | 1800MHz |
| Περιοχή κάλυψης | 500-1000 τμ |
| Ισχύς εξόδου | 20dbm |
| Βάρος | 0,6 κιλά |
| Ripple in Band | 8dB |
|---|---|
| Σχήμα θορύβου | ≤ 6dB |
| Προϊόντα Διαμόρφωσης | ≤ -40dBc |
| Καθυστέρηση | ≤ 1,5 μs |
| Σταθερότητα Συχνότητας | ≤ 0,01 ppm |
| Τύπος | Tri-band Booster |
|---|---|
| Συμβατότητα δικτύων | 2G, 3G, 4G, 5G, GSM |
| ρυθμό μετάδοσης | ≤ -36dBm |
| Κεραίες | Εξωτερικές κεραίες 2x2.0dbi |
| Κέρδος | 75,0db |
| Τύπος | Tri-band Booster |
|---|---|
| Συμβατότητα δικτύων | 2G, 3G, 4G, GSM |
| Περιοχή κάλυψης | 1500-2500 τμ |
| ρυθμό μετάδοσης | 9kHz~1GHz |
| Κέρδος | 70,0db |
| Περιοχή κάλυψης | 1500-2500 τμ |
|---|---|
| ρυθμό μετάδοσης | 9kHz~1GHz |
| Κέρδος | ≥70dB |
| Κεραίες | 5dBi |
| Συμβατότητα δικτύων | 3G, 4G |
| πλάτος ζώνης | Ευρεία ζώνη |
|---|---|
| Αυτόματος έλεγχος κέρδους | >31dB |
| Ripple in Band | 8dB |
| Σχήμα θορύβου | ≤ 6dB |
| VSWR | ≤ 2,0 |
| Κέρδος | 70dB |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | 23DBM |
| Τύπος | Αναμνηστικό σήματος 4G |
| Περιοχή κάλυψης | 100-700τμ |
| Διαστάσεις | 118 × 91 × 30 mm |
| Τύπος | Αναμνηστικό σήματος 4G |
|---|---|
| Περιοχή κάλυψης | 500-1000 τμ |
| Συχνότητα | 1800MHz |
| Ισχύς εξόδου | 23DBM |
| Κέρδος | 70dB |
| Τύπος | Αναμνηστικό σήματος 4G |
|---|---|
| Συμβατότητα δικτύων | 2G, 3G, 4G, GSM |
| Περιοχή κάλυψης | 800-1500 τμ |
| Συχνότητα | 900/2100 Mhz |
| Βάρος | 1 κιλό |
| Τύπος | Αναμνηστικό σήματος 4G |
|---|---|
| Περιοχή κάλυψης | 3000-5000 τμ |
| Ζώνες συχνοτήτων | 700/900/1800/2100/2600 MHz |
| Ισχύς εξόδου | 27dbm |
| Διαστάσεις | 460 × 350 × 163 χιλιοστά |