| Συμβατότητα δικτύων | 2G/3G/4G/DCS |
|---|---|
| Περιοχή κάλυψης | 800~1500 τμ |
| Κέρδος | 75dB |
| Μέγεθος | 170*126*21 χλστ |
| Διατροφική διαμόρφωση | ≤-40dBc |
| Συμβατότητα δικτύων | 2G 3G 4G |
|---|---|
| Περιοχή κάλυψης | 3000-5000 τετραγωνικά μέτρα |
| Ζώνες συχνοτήτων | 1800/2100/2600mhz |
| Ισχύς εξόδου | 27dbm |
| Βάρος | 7 κιλά |
| Κάλυψη | 800-1500τμ |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | 23DBM |
| Κέρδος | 70dB |
| Υλικό | ABS |
| Μέγεθος | 118*91*18 χλστ |
| Συμβατότητα δικτύων | 2G, 3G, 4G, GSM |
|---|---|
| Περιοχή κάλυψης | 3000-5000 τμ |
| ρυθμό μετάδοσης | 9kHz~1GHz |
| Κεραίες | Εξωτερικές κεραίες 2x2.0dbi |
| Κέρδος | 75,0db |
| Εύρος Συχνοτήτων | 900/2100 Mhz |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | 23DBM |
| Κέρδος | 75dB |
| Βάρος | 4 κιλά |
| Σύνδεσμος RF | Θηλυκός |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 13 Watt |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC110-240V, DC 12V |
| Βάρος | 2,5 κιλά |
| Μέγεθος | 278*137*42 χλστ |
| Τρέχοντας θερμοκρασία | -10 ° C έως +55 ° C |
| Ονομα | ενισχυτής ενισχυτή οπτικών ινών |
|---|---|
| Φάσμα κάλυψης | 15 χλμ |
| Ζώνες συχνοτήτων | 700/850/900/1700/1800/1900/2600 MHz (Προσαρμόσιμο) |
| Σύνδεσμος τροφοδοσίας εξόδου | 43dBm±2dBm |
| Βάρος | 3,5 κιλά |