| πλάτος ζώνης | Ευρεία ζώνη |
|---|---|
| Ripple in Band | 8dB |
| Σχήμα θορύβου | ≤ 6dB |
| Σταθερότητα Συχνότητας | ≤ 0,01 ppm |
| Υγρασία | < 90=""> |
| Τύπος | Tri-band Booster |
|---|---|
| Συμβατότητα δικτύων | GSM, 2G, 3G, 4G |
| Περιοχή κάλυψης | 2500-3000 Τ.Μ |
| ρυθμό μετάδοσης | ≤ -36dBm |
| Κέρδος | 75,0db |
| Περιοχή κάλυψης | 800-1500 τμ |
|---|---|
| ρυθμό μετάδοσης | 75MHz |
| Κέρδος | 75,0db |
| Ισχύς εξόδου | 23DBM |
| Βάρος | 3,5 κιλά |
| Τύπος | Single Band Booster |
|---|---|
| Περιοχή κάλυψης | 500-1500 τμ |
| ρυθμό μετάδοσης | 9kHz~1GHz |
| Κέρδος | 75,0db |
| Συμβατότητα δικτύων | LTE, 2G, 4G, 3G |
| Κάλυψη | 500-1000 τμ |
|---|---|
| ρυθμό μετάδοσης | 75MHz |
| Συχνότητα | 1800/2100 MHz |
| Ισχύς εξόδου | 20dbm |
| Κέρδος | 65dB |
| Τύπος | Tri-Band Booster |
|---|---|
| Συμβατότητα δικτύων | 5G, 2G, 4G, GSM, 3G |
| Περιοχή κάλυψης | 500-3000 τετραγωνικά μέτρα |
| ρυθμό μετάδοσης | ≤ -36dBm |
| Κεραίες | Εξωτερικές κεραίες 2x2.0dbi |
| Συμβατότητα δικτύων | 5G, 2G, 4G, GSM, 3G |
|---|---|
| Περιοχή κάλυψης | 5000-8000 τετραγωνικά μέτρα |
| ρυθμό μετάδοσης | ≤ -36dBm |
| Κέρδος | 80,0db |
| Τύπος | Tri-band Booster |
| Συμβατότητα δικτύων | 2G 3G 4G |
|---|---|
| Περιοχή κάλυψης | 500-1000 τμ |
| ρυθμό μετάδοσης | 75MHz |
| Κέρδος | 70dB |
| Βάρος | 3,5 κιλά |
| Περιοχή κάλυψης | 500-1000 τμ |
|---|---|
| Κέρδος | 70dB |
| Ισχύς εξόδου | 20dbm |
| Διαστάσεις | 118 × 91 × 18 χιλιοστά |
| Βάρος | 0,6 κιλά |
| Ονομα | Ενισχυτής σήματος εξωτερικού χώρου |
|---|---|
| Περιοχή κάλυψης | 3000-5000 τμ |
| Κέρδος κεραίας | 5dBi |
| Εύρος Συχνοτήτων | 700/900/1800/2100/2600 MHz |
| Βάρος | 15 κιλά |