| Ονομα | Ενισχυτές σήματος κινητών τηλεφώνων |
|---|---|
| Τύπος | Αναμνηστικό σήματος 4G |
| Υποστήριξη δικτύου | 2G 3G 4G |
| Περιοχή κάλυψης | 3000-5000 τμ |
| Κέρδος | 80dB |
| Τύπος | Αναμνηστικό σήματος 5G |
|---|---|
| Υποστήριξη δικτύου | 5G, 4G, 3G, 2G, GSM, GPS, LTE |
| Περιοχή κάλυψης | 1000+ τετραγωνικά μέτρα |
| ρυθμό μετάδοσης | ≤ -36dBm |
| Κεραίες | 2x 2.0dbi Εξωτερικές Κεραίες |
| Εύρος ζώνης | Ευρεία ζώνη |
|---|---|
| Σχήμα θορύβου | ≤ 6dB |
| Προϊόντα Διαμόρφωσης | ≤ -40dBc |
| Καθυστέρηση | ≤ 1,5 μs |
| Σταθερότητα Συχνότητας | ≤ 0,01 ppm |
| Σχήμα θορύβου | ≤ 6dB |
|---|---|
| Ripple in Band | 8dB |
| Ισχύς εξόδου | 27dBm±2dBm |
| Σταθερότητα Συχνότητας | ≤ 0,01 ppm |
| Τροφοδοτικό | AC 90-264V, DC 10V/10A |
| Ripple in Band | 8dB |
|---|---|
| Σχήμα θορύβου | ≤ 6dB |
| Προϊόντα Διαμόρφωσης | ≤ -40dBc |
| Καθυστέρηση | ≤ 1,5 μs |
| Μέγεθος | 189*268*58 χλστ |
| Αντίσταση | 50Ω |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC 90-264V, DC 10V/10A |
| Σταθερότητα Συχνότητας | ≤ 0,01 ppm |
| Καθυστέρηση | ≤ 1,5 μs |
| ALC | ≥ 20dB |
| Βάρος | 4,5 κιλά |
|---|---|
| Μέγεθος | 268 mm × 58 mm × 189 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως 55°C |
| Υγρασία | < 90=""> |
| Τροφοδοτικό | AC100-240V, DC9V/5A |
| Βάρος | 4,5 κιλά |
|---|---|
| Μέγεθος | 268 mm × 58 mm × 189 mm |
| Υγρασία | < 90=""> |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως 55 ° C |
| Σταθερότητα Συχνότητας | ≤ 0,01 ppm |
| Μτβφ | > 50.000 ώρες |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως 55 ° C |
| Υγρασία | < 90=""> |
| Περιβαλλοντικές συνθήκες | IP40 |
| Μέγεθος | 268 mm × 58 mm × 189 mm |
| Βάρος | 1 κιλό |
|---|---|
| Μέγεθος | 118 mm × 91 mm × 18 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως 55°C |
| Υγρασία | < 90=""> |
| Ακριβότητα διαμόρφωσης | ≤ 12,5% |