| πλάτος ζώνης | Ευρεία ζώνη |
|---|---|
| Ripple in Band | 8dB |
| Σχήμα θορύβου | ≤ 6dB |
| VSWR | ≤ 2,0 |
| Αυτόματος έλεγχος κέρδους | >31dB |
| Ripple in Band | 8dB |
|---|---|
| Σχήμα θορύβου | ≤ 6dB |
| VSWR | ≤ 2,0 |
| Καθυστέρηση | ≤ 1,5 μs |
| Σταθερότητα Συχνότητας | ≤ 0,01 ppm |
| Δίκτυο | gsm |
|---|---|
| Κάλυψη | 800-1500 τμ |
| ρυθμό μετάδοσης | 9kHz~1GHz |
| Κεραίες | Εξωτερικές κεραίες 2x2.0dbi |
| Κέρδος | 70,0db |
| Κέρδος | 70dB,65±2dB,60-75dB,UL Gp≥65 DL Gp≥70,65dB |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | 23dbm,2w/5w/10w/20w/40w/60w,17±2dBm,17dBm;20dBm;23dBm;27dBm,15~25dBm |
| Χρώμα | μπλε,μαύρο,λευκό,ασημί/χρυσό,χρυσό |
| Συχνότητα | 900/1800/2100MHz,2.412-2.484GHz,900MHz / 2100MHz / 1800MHz,επαναλήπτης GSM900MHz,890-915MHz/935-960M |
| Μέγεθος | 150*138*32 mm, 130 x 100 x 20 mm, 165 * 115 * 35.240 x 182 x 22 mm, 25 * 19 * 2,2 cm |
| Βάρος | < 1,2 kg |
|---|---|
| Μέγεθος | 20,6 × 12,8 × 2,3 εκ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ° C ~ +55 ° C |
| Υγρασία | < 90=""> |
| Καθυστέρηση | ≤ 1,5 μs |
| πλάτος ζώνης | Ευρεία ζώνη |
|---|---|
| Χειροκίνητος έλεγχος απολαβής | 31dB / 1dB Βήμα |
| Ripple in Band | 8dB |
| Σχήμα θορύβου | ≤ 6dB |
| Μέγεθος | 354*268*58 χλστ |
| Ονομα | Ενισχυτής Tri Band |
|---|---|
| Σχήμα θορύβου | ≤ 6dB |
| Προϊόντα Διαμόρφωσης | ≤ -40dBc |
| Καθυστέρηση | ≤ 1,5 μs |
| Μτβφ | > 50000 ώρες |
| Περιοχή κάλυψης | 6000-12000 ΤΜ |
|---|---|
| Κεραίες | 2x 2.0dbi Εξωτερικές Κεραίες |
| Κέρδος | ≥70dB |
| Τύπος | Tri-band Booster |
| Συμβατότητα δικτύων | GSM, LTE |
| Συχνότητα | 900MHz |
|---|---|
| Περιοχή κάλυψης | 6.000-12.000 τ.μ |
| Ισχύς εξόδου | 33DBM |
| Βάρος | 4 κιλά |
| Κέρδος κεραίας | 5dBi |
| Τύπος | Single Band Booster |
|---|---|
| Περιοχή κάλυψης | 300-1500 τετραγωνικά μέτρα |
| Κέρδος | 80,0db |
| Κεραίες | Εξωτερικές κεραίες 2x2.0dbi |
| Συμβατότητα δικτύων | 2G, 3G, 4G, GSM, LTE |